Kam uglevodli guruch, Konjak oq marvaridli guruch | Ketoslim Mo
Mahsulot haqida
Asosiy tarkibiy qismlarkonjak marvarid guruchiquyidagilar: konjak ildizi va suv; konjakning asosiy tarkibiy qismi glyukomannan bo'lib, u inson tanasi uchun foydali bo'lgan parhez tolasining bir turi hisoblanadi. Ichakka kirgandan so'ng, u suvni shimib oladi va to'qlik hissini hosil qilish uchun shishib ketadi, shu bilan ovqatlanishni kamaytiradi; ikkinchidan, u shuningdek, ichak muhitini yaxshilash, ichak peristaltikasini tezlashtirish va ich qotishini yaxshilash ta'siriga ega. Shu bilan birga, konjak guruchida shakar nolga teng, kaloriya miqdori past vakam uglevodlarBu oddiy guruch o'rnini bosishi va sotib olishi mumkinKetoslim Moning konjacmarvarid guruchidietangizni sog'lomroq qilish uchun.
Mahsulotlar tavsifi
| Mahsulot nomi: | Konjak marvarid guruchi-Ketoslim Mo |
| Lag'monning sof og'irligi: | 270 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Konjak uni, suv |
| Yog 'miqdori (%): | 0 |
| Xususiyatlari: | glyutensiz/yogʻsiz/shakarsiz/kam uglevodli |
| Funktsiya: | ozish, qon shakarini pasaytirish, parhezli ugrachalar |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Bir martalik ta'minot chinni2. 10 yildan ortiq tajriba 3. OEM va ODM va OBM mavjud 4. Bepul namunalar 5. Past MOQ |
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Energiya: | 125KJ |
| Oqsil: | 0g |
| Yog'lar: | 0 g |
| Uglevodlar: | 6,4 g |
| Natriy: | 12 mg |
Oziqlanish qiymati
Ideal ovqat o'rnini bosuvchi - sog'lom parhezli ovqatlar
Vazn yo'qotishga yordam beradi
Kam kaloriya
Oziq-ovqat tolasining yaxshi manbai
Eriydigan parhez tolasi
Giperxolesterinemiyani yengillashtiring
Keto uchun mos
Gipoglikemik
Qaysi guruch tarkibida eng kam uglevod borligini bilasizmi?
| 1-qadam | Siz bilmagan narsa shundaki, yovvoyi guruch rux, B6 vitamini va foliy kislotasi kabi boshqa bir qator ozuqaviy moddalarning ajoyib manbaidir. Yovvoyi guruch boshqa guruch turlariga qaraganda kamroq uglevodga ega, har bir stakan pishirilgan guruchda (164 gramm) 32 gramm sof uglevodlar mavjud. |
| 2-qadam | Keyingi o'rinda konjak tomonidan tayyorlangan guruch, chunki konjakning o'zi kam uglevodli gidratli ekinlar bo'lib, u tomonidan ishlab chiqarilgan konjak bilan bog'liq oziq-ovqat, kaloriyalar ham juda past, qon shakar darajasi muammosi haqida ko'proq tashvishlanishga hojat yo'q. |
Ketoslim Mo mahsulotlari haqida ko'proq bilib oling
konjak guruchi nima?
Konjac sun'iy guruchi noyob texnologiya yordamida Konjac mayda kukuni va mikro kukunidan tayyorlanadi. Shakli tabiiy guruchga o'xshaydi, yumshoq va yopishqoq ta'mga ega, elastik, xom tolali, past issiqlik energiyasi bilan erkin pishirilishi mumkin.
Qaysi guruchda uglevodlar eng kam?
Kam uglevodli ovqatlar asosan guruch, bug'doy, makkajo'xori, suli va boshqa ovqatlardir, eng past kaloriya tarkibiga Konjak guruchi kiradi, u yuqori tolali va past kaloriyali bo'lib, suli guruchidan tayyorlangan konjak, guruch bo'tqasi, pishirish uchun tariq bo'tqasi, guruch bo'tqasi yoki un bo'tqasidan tashqari, ularning kaloriya miqdori guruchga nisbatan ancha past, bu ham yaxshi tanlovdir.
Konjak guruchi va konjak marvarid guruchi o'rtasidagi farq nima?
Konjak guruchi va konjak marvarid guruchi tarkibi bir xil, Konjak mayda kukuni, asosiy material sifatida mikro kukun, noyob jarayon bilan tayyorlangan, xun tolasiga boy, kam uglerodli suv va past olovga ega, ularning farqi asosan shakli bir xil emasligida, Konjak guruchi asosan uzun donli guruch va marvarid guruchi yumaloq. Ta'mida farq yo'q, Konjak guruchi boshqa guruch ta'mlarini tayyorlash uchun boshqa ingredientlarga qo'shilishi mumkin.



