Quruq konjak guruch Shirataki guruch | Ketoslim Mo
Mahsulot tavsifi
Shakli oddiy guruch bilan bir xil, ammo sog'liq uchun foydaliroq. Bizningshirataki guruchkaloriya va uglevodlarga boy emas, shuning uchun u idealovqatni almashtirishagar siz vazn yo'qotishga yoki shakar miqdorini nazorat qilishga harakat qilsangiz.Uni kundalik guruch bilan aralashtirish ham foydalidir.Quruq konjak guruchining ildizlaridan yaratilgankonjak o'simligiva toza va kuzatilishi mumkin bo'lgan ingredientlarga ega, bu uni oddiy guruchga mukammal alternativa qiladi.
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Odatdagi qiymat: | 200 g uchun(pishirilgan quruq guruch) |
| Energiya: | 28,4 kkal/119 kJ |
| Umumiy yog': | 0g |
| Uglevodlar: | 6g |
| Elyaf | 0,6 g |
| Oqsil | 0,6 g |
| Natriy: | 0 mg |
| Mahsulot nomi: | Quruq ShiratakiKonjak guruchi |
| Texnik xususiyatlar: | 200 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Suv,Konjak uni |
| Yog 'miqdori (%): | 5 kkal |
| Xususiyatlari: | glyutensiz / kam proteinli / kam yog'li |
| Funktsiya: | ozish, qon shakarini pasaytirish, parhezli ugrachalar |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Bir martalik ta'minot (loyihalashdan ishlab chiqarishgacha) 2. 10 yildan ortiq tajriba 3. OEM ODM OBM xizmati 4. Bepul namunalar 5. Minimal buyurtma miqdori past |
Shirataki Konjac guruchi haqida faktlar
Shirataki guruch(yokikonjak quruq guruch) dan tayyorlangankonjak o'simligiva 97% suv va 3% tolani o'z ichiga oladi.
Quruq guruch suvni shimib olgandan va ivitgandan so'ng elastik bo'ladi va jelega o'xshash tuzilishga ega bo'ladi.
Konjak quruq guruchi vazn yo'qotish va shakarni nazorat qilish uchun yaxshi oziq-ovqat hisoblanadi, chunki har 100 gramm konjak quruq guruchi tarkibida atigi 73 kJ kaloriya va 4,3 gramm uglevod mavjud, yog' va shakar miqdori esa 0 ga teng.
Shirataki guruchining tuzilishi muzlatilgandan keyin o'zgaradi, shuning uchun shirataki guruchidan tayyorlangan mahsulotlarni muzlatmang! Xona haroratida saqlang!
Pishirish bo'yicha ko'rsatmalar
(Guruch va suv nisbati 1:1.2)





