Suli tolali Shirataki guruchi | KETO Konjac guruchi ishlab chiqaruvchisi | Ketoslim Mo
Konjak jo'xori guruchiAsosiy tarkibiy qismlar konjak (boy)glyukomannan) va suli tolasi, ular ozuqaviy tolaga boy. Yog'siz, uglevodsiz, shakarsiz, har bir paketda atigi 9 kkal.Konjak guruchishuningdek, nomi bilan ham tanilganShirataki guruchAgar siz past kaloriyali, kam uglevodli yoki glyutensiz parhezlar haqida xavotirda bo'lsangiz, bu siz mazali guruchli taomlardan bahramand bo'la olmaysiz degani emas. Maxsus ta'mga ega bo'lmagan Konjak jo'xori uni guruchi, siz tasodifiy kombinatsiya ingredientlar kombinatsiyasiga ta'sir qilmasligini anglatadi.
Ketoslim Moulgurji sotuvchi bo'lishga e'tibor qaratadikonjak taomiSiz bizning kompaniyamizdan tovarlar sotib olishingiz va keyin ularni tarqatishingiz mumkin. Konjak oziq-ovqatining bozor salohiyati juda katta. Shuningdek, biz sizga konjak oziq-ovqatini o'zgartirishda ishtirok etishingiz uchun boy savdo tajribasini taqdim etamiz.
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Energiya: | 37 kJ |
| Oqsil: | 0g |
| Yog'lar: | 0g |
| Uglevodlar: | 0g |
| Natriy: | 2 mg |
Mahsulotlar teglari
| Mahsulot nomi: | Suli Konjac marvarid guruchi |
| Lag'monning sof og'irligi: | 270 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Suv,Konjak uni |
| Yog 'miqdori (%): | 0 |
| Xususiyatlari: | Glyutensiz / Yog'siz / Yuqori tolali |
| Funktsiya: | vazn yo'qotish, qon shakarini pasaytirish,parhezli ugra |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Xitoyga bir martalik yetkazib berish2. 10 yildan ortiq tajriba 3. OEM va ODM va OBM mavjud 4. Bepul namunalar 5. Past MOQ |
Odamlar ham so'rashadi
Ko'pchilik odamlar uchun bu xavfsiz, ko'rsatmalarni diqqat bilan ko'rib chiqish kerak.
Xuddi vazn yo'qotish, yuqori qon bosimini pasaytirish va organizm uchun zarur bo'lgan tola iste'molini ko'paytirish kabi.
Mo''jizaviy guruch - bu Konnyaku Imo (konjak) o'simligi unidan tayyorlangan shirataki guruchi.
Bu ta'msiz va chaynaladigan.
Ko'proq o'rganish uchun narsalar
Ketoslim mo Co., Ltd. yaxshi jihozlangan sinov uskunalari va kuchli texnik kuchga ega konjak oziq-ovqat mahsulotlarini ishlab chiqaruvchisi. Keng assortiment, yoqimli sifat, maqbul narxlar va zamonaviy dizaynlar bilan mahsulotlarimiz oziq-ovqat sanoati va boshqa sohalarda keng qo'llaniladi. Bizning afzalliklarimiz: • 10+ yillik sanoat tajribasi; • 6000+ kvadrat ekish maydoni; • Yillik ishlab chiqarish hajmi 5000+ tonna; • 100+ xodim; • 40+ eksport qiluvchi mamlakatlar.
Nima uchun konjak ildizi Avstraliyada taqiqlangan?
Mahsulot idishni sekin siqib iste'mol qilish uchun mo'ljallangan bo'lsa-da, iste'molchi mahsulotni yetarli kuch bilan so'rib olib, uni bexosdan traxeyaga tushirishi mumkin. Ushbu xavf tufayli Yevropa Ittifoqi va Avstraliya Konjac mevali jelesini taqiqladi.
Konjak jo'xori guruchida qancha uglevod bor?
Uning tarkibida 3 gramm jami uglevod, 10 kaloriya va 0 gramm sof uglevod mavjud.
Konjak jo'xori uni qanday ta'mga ega?
To'g'ri tayyorlab, pishirganingizda, jo'xori uni ta'msiz bo'ladi. Guruchning tuzilishi ixcham, jelega o'xshash. Ta'riflanganidek, baliq hidi paketdagi suvli eritmadan keladi, shuning uchun guruchni ko'rsatmalarga muvofiq yuvib tashlashingiz kerak, so'ngra ziravorlar qo'shishdan oldin suvini butunlay olib tashlash uchun quruq tovada yog'siz qovuring.





