organik konjak kukuni ekstrakti glyukomannan uni | Ketoslim Mo
Konjak kukunipektinga tuzilishi va funktsiyasi jihatidan o'xshash eruvchan parhez tolasi turidir. U asosan glyukoza va mannoza subbirliklaridan tashkil topgan glyukomannandan iborat. U asosan Osiyoning Sichuan, Yunnan, Chongqing kabi nisbatan iliq hududlarida o'sadi.
Konjak kukuni inson salomatligi uchun zararli pigmentlar va konservantlarsiz sof tabiiy oziq-ovqat hisoblanadi. An'anaviy ravishda xitoy taomlari retseptlarida qo'llaniladikonjak tofuushbu moddadan tayyorlangan va xun tolasi va oqsilga boy, ammo hozirda vazn yo'qotishning muqobil usuli sifatida ishlatiladi. Shuningdek, u qon shakar darajasini pasaytirishi mumkin. Vazn yo'qotishdagi roli.
Tashqi ko'rinishi: oq kukun
Quritish usuli: purkash va muzlatish orqali quritish
Ta'mi: Yangi konjak ta'mi
Yaroqlilik muddati: 12 oy
oziq-ovqat qo'shimchasi konjak saqichi kukuni ekstrakti glyukomannan uni
Mahsulotlar tavsifi
| Mahsulot nomi: | konjak kukuni-Ketoslim Mo |
| Lag'monning sof og'irligi: | 25KG |
| Asosiy tarkibiy qism: | Konjak uni, Suv |
| Yog 'miqdori (%): | 0 |
| Xususiyatlari: | glyuten/yogʻ/shakarsiz, kam uglevodli/ |
| Funktsiya: | vazn yo'qotish, qon shakarini pasaytirish,parhezli ugra |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Bir martalik ta'minot chinni2. 10 yildan ortiq tajriba3. OEM va ODM va OBM mavjud 4. Bepul namunalar 5. Past MOQ |
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Energiya: | 680KJ |
| Shakar: | 0g |
| Yog'lar: | 0 g |
| Uglevodlar: | 0g |
| Natriy: | 50 mg |
Oziqlanish qiymati
Ideal ovqat o'rnini bosuvchi - sog'lom parhezli ovqatlar
Vazn yo'qotishga yordam beradi
Kam kaloriya
Oziq-ovqat tolasining yaxshi manbai
Eriydigan parhez tolasi
Giperxolesterinemiyani yengillashtiring
Keto uchun mos
Gipoglikemik
Organik konjak uni nima?
| 1-qadam | Konjak unidan tayyorlangan ugrachalar bir nechta turlarda bo'ladi va Osiyoda o'sadigan yovvoyi yamga o'xshash o'simlik bo'lgan konnyaku imo o'simligining ildizidan shakllanadi. O'simlikning ildizida ko'p miqdorda suv va tola mavjud. Bu o'simlikdan olingan o'simlik uni konjak f deb ataladi.loy. |
Ketoslim Mo mahsulotlari haqida ko'proq bilib oling
Tez-tez so'raladigan savollar
Konjac makaronlari uchun eng tez yetkazib berish vaqti qancha?
Halol sertifikatlangan Konjac makaronlari bormi?
Tez tayyorlanadigan Konjac makaronlari haqida ma'lumot bera olasizmi?
Konjac mahsulotlarini Yaqin Sharqqa eksport qilish uchun qanday sertifikatlar talab qilinadi?
Yuqori sifatli, kam yog'li Konnyaku makaronlarini qayerdan topsam bo'ladi?
Konjak aniq nima?
Konjak so'zi yoki nomi ba'zi odamlar uchun notanish bo'lishi mumkin, bu uning Osiyo mamlakatlariga xos ekanligini hisobga olsak, ajablanarli. Konjak - Xitoyda va Sharqiy va Janubi-Sharqiy Osiyoda uchraydigan o'simlik, ammo parhez qo'shimchalari uchun konjak mevasi odatda kukunga aylantiriladi va keyin konjak ugra, konjak guruchi, konjak tofu, konjak gazaklari va boshqalar kabi turli xil konjak ovqatlariga qayta ishlanadi.
Konjac G'arbda juda kam uchraydi va uning nima qilishi noma'lum, kukuni sotishga ixtisoslashgan yetkazib beruvchilardan tashqari, agar siz ularni onlayn sotib olmasangiz, ular sizning hududingizda mavjud bo'lishi yoki bo'lmasligi mumkin.
Glumannan nima?
Konjakdan tayyorlangan qo'shimchalarni qidirayotganingizda, ular "organik konjak kukuni" deb nomlanadi deb o'ylashingiz mumkin. Glyukomannan konjakda mavjud bo'lgan tola bo'lib, kukun turli xil og'izda eriydigan sog'liq uchun foydali xususiyatlarga ega ekanligi da'vo qilinadi. Shuning uchun, konjakdan tayyorlangan kukunlar o'simlik nomi bilan emas, balki tarkibidagi tolalar bilan belgilanadi.



