Konjac Milkshake OEM/ODM yorlig'i máng Ketoslim Mo
Bu mahsulot haqida
Oziqlantiruvchi milkshake 144 kilojoul kaloriya, gamburger esa 800 kilojoul kaloriya miqdoriga ega. Milkshake ichish 1 soat yugurish, 2 soat suzish va 8 kilometr yugurish bilan barobar. Siz tanlashingiz mumkin bo'lgan ko'plab ta'mlar mavjud.
QANDAY ISTIFOL QILISH/FOYDALANISH:
Tez tayyorlanadigan ichimlik, kutishning hojati yo'q. Qanday iste'mol qilinadi: Kukunni bir tekis qilish uchun chayqating, iliq suv qo'shing, yaxshilab chayqating, yaxshilab dasturxonga torting, shuningdek, bir stakan suvdan olib, issiq suv qo'shishingiz mumkin, ertalabki non yanada mazali va to'yimli bo'ladi.
Mahsulotlar teglari
| Mahsulot nomi: | Konjak milkshake |
| Lag'monning sof og'irligi: | 100 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Suv, Konjak uni |
| Yaroqlilik muddati: | 12 oy |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Xitoyga bir martalik yetkazib berish 2. 10 yildan ortiq tajriba 3. OEM va ODM va OBM mavjud 4. Bepul namunalar 5. Past MOQ |
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Energiya: | 1436 kJ |
| Oqsil: | 54 g |
| Yog'lar: | 0g |
| Uglevodlar: | 1,2 g |
| Natriy: | 338 g |




