Konjac guruch keto | Ketoslim Mo suli konjac guruch | shirataki diabetga chalingan ovqat
Mahsulot haqida
O'rtacha donli guruch turlari kalta donli guruchga nisbatan kraxmal miqdori kamroq bo'ladi, bu pishirish usuli va guruch turiga qarab, idishlarda yopishqoq emas, balki kremsi tuzilishga olib kelishi mumkin. Rizottoda ishlatiladigan asosiy o'rtacha donli guruch turlari Karnaroli va arborio hisoblanadi.
Konjak Keto Guruch: KonjakYulafli marvaridli guruch, shuningdek, nomi bilan ham tanilganMo''jizaviy guruch or Shirataki guruch, keto uchun mos oziq-ovqat bo'lib, diabet bilan kasallanganlar uchun ham mos keladi. Tayyorlangankonjak ildizi, u boykonjak glyukomannan.
Konjak jo'xori guruchiasosiy konjak guruchiga suli uni qo'shadi, unga suli ta'mi va tolasini beradi. Bu keto va kam uglevodli parhezlar uchun mukammal guruch o'rnini bosuvchi vositadir. Konjak 97% suv va 3% konjak o'simlik tolasidan tayyorlanadi. Bu tabiiy kam kaloriyali oziq-ovqat, u shuningdek, kam yog'li va shakarsiz, shuningdek, diabet bilan kasallanganlar uchun uni asosiy oziq-ovqat sifatida ishlatishga ham mos keladi.
•Kam kaloriyalar/Yog'/Uglevodlar
• Kam oqsilli taom
• Qandli diabetga qarshi
Bu siz parhez qilayotganingizda mazali taomlardan bahramand bo'lolmaysiz degani emas. Konjac Oat Pearl Rice sizning ishtahangizni va vazn yo'qotish ehtiyojlaringizni qondirishi mumkin. Mahsulotlarimizning barchasi HACCP, IFS, BRC va boshqalar kabi nufuzli tashkilotlar tomonidan sertifikatlangan va xavfsizlik va sog'liq har doim birinchi o'rinda turadi.
QANDAY ISTIFOL QILISH/FOYDALANISH:
Mahsulotlar teglari
| Mahsulot nomi: | Konjak jo'xori uni marvaridli guruch |
| Lag'monning sof og'irligi: | 270 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Suv,Konjak uni |
| Yog 'miqdori (%): | 0 |
| Xususiyatlari: | kam oqsilli taom/ Kam proteinli/yuqori tolali |
| Funktsiya: | ozish, qon shakarini pasaytirish, parhezli ugrachalar |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Xitoyga bir martalik yetkazib berish2. 10 yildan ortiq tajriba 3. OEM va ODM va OBM mavjud 4. Bepul namunalar 5. Past MOQ |
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Energiya: | 37 kJ |
| Oqsil: | 0g |
| Yog'lar: | 0,46 g |
| Uglevodlar: | 0g |
| Natriy: | 2 mg |
- Sarimsoq bo'laklarini avakado yog'i bilan och oltin rangga kirguncha qovuring
- Sarimsoq yog'ini chetga qo'ying, tovada atigi 0,5 osh qoshiq sariyog' bilan tozalangan sariyog' qoldiring.
- Kam uglevodli shirataki guruchini tuz va murch bilan guruch yorilib ketguncha qovuring
- Guruchni chetga surib, kokos aminokislotalarini qo'shing, so'ngra guruchni sous ustiga surting.
- Guruchni chetga surib, yumshoq tuxum qo'shish uchun ko'pirtirilgan tuxum qo'shing
- Tuxumlarni suyuq bo'lmaguncha aralashtiring va ustiga yoping.
- Piyoz piyozi, qovurilgan sarimsoq bo'laklari bilan bezang va yon tomonida sarimsoq yog'i bilan dasturxonga torting!
Ko'proq o'rganish uchun narsalar
Odamlar ham so'rashadi
Ketoslim mo Co., Ltd. yaxshi jihozlangan sinov uskunalari va kuchli texnik kuchga ega konjak oziq-ovqat ishlab chiqaruvchisi. Keng assortiment, yoqimli sifat, maqbul narxlar va zamonaviy dizaynlar bilan bizning mahsulotlarimiz oziq-ovqat sanoati va boshqa sohalarda keng qo'llaniladi.
Bizning afzalliklarimiz:
• 10+ yillik sanoat tajribasi;
• 6000+ kvadrat ekish maydoni;
• Yillik ishlab chiqarish hajmi 5000+ tonna;
• 100 dan ortiq xodim;
• 40 dan ortiq eksport mamlakatlari.
Konjak makaronlari siz uchun zararlimi?
Yo'q, u suvda eriydigan xun tolasidan tayyorlangan bo'lib, bu vazn yo'qotishga yordam beradi.
Nima uchun konjak ildizi Avstraliyada taqiqlangan?
Mahsulot idishni sekin siqib iste'mol qilish uchun mo'ljallangan bo'lsa-da, iste'molchi mahsulotni yetarli kuch bilan so'rib olib, uni bexosdan traxeyaga tushirishi mumkin. Ushbu xavf tufayli Yevropa Ittifoqi va Avstraliya Konjac mevali jelesini taqiqladi.
Konjak makaronlari sizni kasal qilishi mumkinmi?
Yo'q, tabiiy o'simlik bo'lgan konjak ildizidan tayyorlangan, qayta ishlangan konjak lag'moni sizga hech qanday zarar yetkazmaydi.
Konjak ugrasi Keto taomimi?
Konjak ugrachalari keto uchun mos. Ularning 97% suv va 3% toladan iborat. Tola uglevod, ammo u insulinga hech qanday ta'sir ko'rsatmaydi.





