Oldindan pishirilgan guruch, yuqori tolali konjak guruchi | shakarsiz, kam kaloriyali guruch | Ketoslim Mo
Mahsulot haqida
Ketoslim MoOldindan pishirilgan yuqori tolaliKonjak guruchiBu yuqori tolaga boy va kam yog'li oziq-ovqat. U oddiy konjakdan tayyorlanadi va oshqozon-ichak salomatligini yaxshilaydigan va qon shakar darajasini nazorat qiladigan parhez tolasiga boy. Bu parhez haqida qayg'uradiganlar uchun ideal.
Mahsulot haqida
1. KAM YOG'LI:Oldindan pishirilgan yuqori tolalikonjak guruchikam yog'li oziq-ovqat hisoblanadi. Oddiy guruch yoki boshqa asosiy oziq-ovqatlarga qaraganda yog' miqdori kamroq, bu esa kaloriya iste'molini nazorat qilishga yordam beradi. Bu ortiqcha vazn va ortiqcha yog' haqida xavotirda bo'lgan odamlar uchun eng yaxshi tanlovdir.
2. YUQORI OZIQ-OVQAT TOLASI:Oldindan pishirilgan yuqori tolalikonjak guruchiOziq-ovqat tolasiga boy. Oziq-ovqat tolasi oshqozon-ichak salomatligi uchun juda muhim, ichak harakatini rag'batlantiradi, ich qotishining oldini oladi va ishtahani nazorat qilishga yordam beradi. Yuqori tolani tanlashkonjak guruchiasosiy oziq-ovqat sifatida parhezdagi tola iste'molini ko'paytirishi va ichak faoliyatini yaxshilashi mumkin.
3. GLUTENSIZ:Oldindan pishirilgan yuqori tolaliKonjak guruchiglyutenga sezgirligi yoki glyuten paranoyasi bo'lgan odamlar uchun glyutensiz oziq-ovqat hisoblanadi. Glyuten ko'plab donlarda uchraydigan oqsildir, ammo ba'zi odamlarda noqulay yoki noqulay sezuvchanlik reaktsiyalariga olib kelishi mumkin. Glyutensizni tanlash orqalikonjak guruchi, siz glyuten bilan bog'liq muammolardan uzoqroq turishingiz bilan birga mazali asosiy taomdan bahramand bo'lishingiz mumkin.
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Oziqlanish faktlari | |
| Har bir idishda 2 porsiya | |
| Sovg'a hajmi | 1/2 paket (100 g) |
| Bir porsiya uchun miqdor: | 334 |
| Kaloriya | |
| Kunlik qiymat % | |
| Umumiy yog' miqdori 0,6 g | 1% |
| To'yingan yog' 0 g | 0% |
| Trans yog'lar 0 g | |
| Umumiy uglevodlar 72 g | 24% |
| Oqsil 5.1 g | 9% |
| Oziq-ovqat tolasi 8.1 g | 32% |
| Jami shakar 0 g | |
| 0 g qo'shilgan shakarni qo'shing | 0% |
| Natriy 0 g | 0% |
| Yogʻ, toʻyingan yogʻ, trans yogʻ, xolesterin, shakar, A vitamini, D vitamini, kaltsiy va temirdan olingan kaloriyalarning muhim manbai emas. | |
| *Kunlik qiymatlarning foizi 2000 kaloriya miqdoridagi dietaga asoslangan. | |
Mahsulotlar tavsifi
| Mahsulot nomi: | Oldindan pishirilgan yuqori tolali konjak guruchi |
| Asosiy tarkibiy qism: | Guruch,konjak kukuni, yuqori amilozali makkajo'xori (chidamli) kraxmal |
| Xususiyatlari: | Kam oqsilli taom/ Kam yog'li/Yuqori tolali/Natriysiz |
| Funktsiya: | Vazn yo'qotish, qon shakarini kamaytirish, vegetarian taomlarini almashtirish |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Sof og'irlik: | 80-120 g (sozlanishi mumkin) |
| Oziq-ovqat tolasi: | 8,1 g |
| Yog 'miqdori: | 0,6 g |
| Yaroqlilik muddati: | 12 oy |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Bir martalik ta'minot |
| 2. 10 yildan ortiq tajriba | |
| 3. OEM ODM OBM mavjud | |
| 4. Bepul namunalar | |
| 5. Kichik MOQ |
Batafsil rasm
Amaldagi stsenariylar
Zavod






