Yuqori proteinli guruch Konjak guruchi | Kam uglevodli, glyutensiz | Ketoslim Mo
Mahsulot haqida
Yuqori proteinli guruch ham bir turdagi hisoblanadikonjak guruchiUning asosiy tarkibiy qismi ildiz hisoblanadi.konjak, bu boyglyukomannanBu yuqori oqsilli guruch (eng ko'p porteinli guruch) tarkibida uglevodlar kam, keto, yuqori tolali, glyutensiz va organizm uchun juda ko'p foydali xususiyatlarga ega:
KAM KALORIYALI:Oldindan pishirilgan yuqori proteinliKonjak guruchikaloriya miqdori juda past, bu esa kaloriya iste'molini kamaytirishni istaganlar uchun ajoyib tanlovdir. U oddiy guruchning kaloriyalarining atigi bir qismini o'z ichiga oladi, bu esa uni vazn yo'qotish uchun ajoyib tanlovga aylantiradi.
UGLEVODLARI KAM:Oldindan pishirilgan yuqori proteinlikonjak guruchishuningdek, shakar miqdori juda past, bu uni kam uglevodli yoki ketogenik parhezga rioya qilganlar uchun oqilona qiladi. Bu mazali kechki ovqatdan bahramand bo'lish bilan birga kraxmal iste'molini kamaytirishni istaganlar uchun ajoyib tanlovdir.
Kam oqsilli taom:Oldindan pishirilgan yuqori proteinli Konjak guruchi glyutensizdir, bu glyuten paranoyasi bo'lgan yoki glyutensiz parhezga rioya qilganlar uchun ajoyib tanlovdir.
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Oziqlanish faktlari | |
| Har bir idishda 2 porsiya | |
| Sovg'a hajmi | 1/2 paket (100 g) |
| Bir porsiya uchun miqdor: | 351 |
| Kaloriya | |
| Kunlik qiymat % | |
| Umumiy yog' miqdori 1,1 g | 2% |
| To'yingan yog' 0 g | 0% |
| Trans yog'lar 0 g | |
| Umumiy uglevodlar 67 g | 22% |
| Oqsil 16,5 g | 28% |
| Oziq-ovqat tolasi 0,6 g | 2% |
| Jami shakar 0 g | |
| 0 g qo'shilgan shakarni qo'shing | 0% |
| Natriy 0 g | 0% |
| Yogʻ, toʻyingan yogʻ, trans yogʻ, xolesterin, shakar, A vitamini, D vitamini, kaltsiy va temirdan olingan kaloriyalarning muhim manbai emas. | |
| *Kunlik qiymatlarning foizi 2000 kaloriya miqdoridagi dietaga asoslangan. | |
Mahsulotlar tavsifi
| Mahsulot nomi: | Yuqori proteinKonjak guruchi |
| Asosiy tarkibiy qism: | Guruch, guruch oqsili kukuni,konjak kukuni, yuqori amilozli makkajo'xori kraxmali |
| Xususiyatlari: | Glutensiz/Kam yog'li/Yuqori oqsilli/Natriysiz |
| Funktsiya: | Vazn yo'qotish, qon shakarini kamaytirish, vegetarianOvqatni almashtirish |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Sof og'irlik: | 80-120 (sozlanishi mumkin) |
| Uglevodlar: | 16,5 g |
| Yog 'miqdori: | 1,1 g |
| Yaroqlilik muddati: | 12 oy |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Bir martalik ta'minot |
| 2. 10 yildan ortiq tajriba | |
| 3. OEM ODM OBM mavjud | |
| 4. Bepul namunalar | |
| 5. Past MOQ |
Batafsil rasm
Amaldagi stsenariylar
Zavod
HUIZHOU ZHONG KAI XIN FOOD Co., Ltd
Professional konjak ishlab chiqaruvchisi, siz to'laydigan narsa sifat kafolatlangan va siz g'amxo'rlik qilayotgan xizmat deb hisoblaysiz
TSS
100% GMO bo'lmagan; Allergiya testlaridan ozod qilingan; No'xat oqsili bilan birgalikda muvozanatli aminokislotalar nisbati PDCAAS=1 ga erishadi; Neytral ta'm, nozik ta'm, shakllantirish oson.
Qon shakarini barqarorlashtiradi; Suvda erimaydi va so'rilmaydi; Qarsildoq; Mazali kafolat; Samarali qabul qilish; To'yishni uzaytiradi; Yuqori haroratga chidamlilik; Yuqori bosimga chidamlilik; Samarali past kaloriyali; Past yopishqoqlik; Silliq va nozik; Eng yaxshi prebiotiklar; Ovqat hazm qilishni yaxshilaydi; Yaxshi tuzilishga ega, suvni yuqori darajada ushlab turadi.






