Ulgurji nol uglevodli 0 Fat Konjak Konnyaku Snack Jelly
Eng yaxshi nol kaloriyali jeleni eng past narxda sotib olasizmi?
Siz to'g'ri joyga keldingiz! Global Search brendlar va sotuvchilar uchun o'z mahsulotlarini reklama qilish va mijozlar uchun ularning mahsulotlarini sotib olish uchun samarali onlayn platformadir. Yuzlab toifadagi mahsulotlarning keng assortimenti bilan bu sizga kerak bo'lgan har qanday narsa uchun yagona manzildir.
Sizga keng turdagi mahsulotlarni taqdim etish uchun biz minglab yetakchi brendlar va ishonchli sotuvchilar bilan ishlaymiz. BilanKetoslim Mo, siz brendning rasmiy do'konlarini va boshqa ko'plab mustaqil sotuvchilarni sotayotganini ko'rasiz100% asl mahsulotlar,har bir mijozning talablariga javob beradigan tovarlar va xizmatlarni individual ravishda taklif qilish. Nol kaloriyali jele sotib olishga kelganda, siz, albatta, imkoniyatlardan mahrum emassiz. 0 kaloriyali jele sotib olsangiz, ajoyib tejash, chegirmalar va ajoyib qiymatdan bahramand bo'ling.ketoslim Monarx va sifat uchun.
Sizning kaloriya jelingiz qayerda bo'lsangiz ham, to'g'ridan-to'g'ri eshigingizga qulay tarzda yetkazib beriladi va muammosiz qaytarish kafolatlanadi. Mahsulot sifati va mijozlar ehtiyojini qondirish bizning ustuvor vazifamizdir. 0 kaloriya jellarining keng assortimentini ko'rib chiqing va hozir buyurtma bering!
Agar siz yuqori sifatli yoki arzon narxdagi mahsulot qidirsangiz 0 kaloriya jeley, buni bu yerdan albatta olishingiz mumkin!Konnyaku ikki xil ta'mda ishlatilishi mumkin: shaftoli va uzum. Kichik paketning yuqori qismidagi nuqta chiziq bo'ylab yirting, ekstruziyani to'g'ridan-to'g'ri iste'mol qilish mumkin, o'zingizni juda xijolatga soladigan jele yeyish haqida tashvishlanmang, kalit 0 kaloriyaga yuqori tola, vazn yo'qotayotgan odamlar buni o'tkazib yubormang!
Ulgurji nol uglevodli 0 Fat Konjak Konnyaku Snack Jelly
Mahsulotlar tavsifi
| Mahsulot nomi: | Konjak jeli |
| Lag'monning sof og'irligi: | 300 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Konjak uni, Suv |
| Yog 'miqdori (%): | 0 |
| Xususiyatlari: | glyutensiz/yogʻsiz/shakarsiz, kam uglevodli/yuqori tolali |
| Funktsiya: | ozish, qon shakarini pasaytirish, parhezli ugrachalar |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Bir martalik ta'minot chinni2. 10 yildan ortiq tajriba 3. OEM va ODM va OBM mavjud 4. Bepul namunalar 5. Past MOQ |
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Energiya: | 0 kkal |
| Oqsil: | 0g |
| Yog'lar: | 0 g |
| Uglevodlar: | 4,5 g |
| Shakar | 0g |
| Natriy: | 0 mg |
Sizga yoqishi mumkin:
Ideal ovqat o'rnini bosuvchi - sog'lom parhezli ovqatlar





