Eng yuqori baholangan konjac fettuccine sof slim konajc makaron | Ketoslim Mo
Sehr bilan sog'lom, kam uglevodli italyan taomini tayyorlangkonjak fettuccineBular odatiy ko'rinishi mumkinkonjak fettuccine makaron, lekin ular tanangiz uchun yaxshiroqdir.
Bir porsiyakonjak ugrasibesh kaloriya va uch gramm uglevodlarni o'z ichiga oladi -- oddiy holatda taxminan 22 gramm bilan solishtirgandalazanya-- shuning uchun ular sizning kundalik hayotingizga osongina moslashadi.
Konjac mo''jizaviy ugrasivegetarianlar orasida sevimli hisoblanadi,ketogenikva glyutensiz dietaga ega bo'lganlar uchun, chunki ular eng kam kaloriyali makaronlardan biri bo'lib, vaznni nazorat qilishga yordam beradi.
Bizning doimo mashhur bo'lgan lazanyamiz klassik linguine shakliga ega, shuning uchun bu souslarni o'zlashtirish va kam kaloriyali Alfredo lazanyasi, Parmesan pishloqi va boshqalarga ta'm berish uchun eng zo'r tanlovdir.
Yuqori kaloriyali bo'lmagan ulgurji spagetti sof konjak fettuccine konajc ugralari
Mahsulotlar tavsifi
| Mahsulot nomi: | konjak fettuccine-Ketoslim Mo |
| Lag'monning sof og'irligi: | 270 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Konjak uni, Suv |
| Yog 'miqdori (%): | 0 |
| Xususiyatlari: | glyutensiz/yogʻsiz/shakarsiz, kam uglevodli/yuqori tolali |
| Funktsiya: | vazn yo'qotish, qon shakarini pasaytirish,parhezli ugra |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Bir martalik ta'minot chinni2. 10 yildan ortiq tajriba3. OEM va ODM va OBM mavjud4. Bepul namunalar5. Past MOQ |
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Energiya: | 5 kkal |
| Shakar: | 0g |
| Yog'lar: | 0 g |
| Uglevodlar: | 1,2 g |
| Natriy: | 0 mg |
Oziqlanish qiymati
Ideal ovqat o'rnini bosuvchi - sog'lom parhezli ovqatlar
Vazn yo'qotishga yordam beradi
Kam kaloriya
Oziq-ovqat tolasining yaxshi manbai
Eriydigan parhez tolasi
Giperxolesterinemiyani yengillashtiring
Keto uchun mos
Gipoglikemik
Sizga yoqishi mumkin
Odamlar shuningdek, so'rashadi:
Konjac makaronlari nol kaloriya emasmi?
Konjak fettuccine nima?
Konjak fettuccine - bu konjak bilan tayyorlangan past kaloriyali makaron. Konjak o'simligi glyukomannan deb ataladigan xun tolasiga boy ildiz o'simligi bo'lib, konjak fettuccine tarkibidagi asosiy tarkibiy qism hisoblanadi. Konjak fettuccine lazanyasi oddiy ugrachalarga qaraganda kengroq shaklga ega. Glyutensiz mahsulot sifatida konjak fettuccine tarkibida kraxmal yo'q va uglevodlar miqdori nolga teng.
Nima uchun konjak bunchalik to'yimli?
Konjak tarkibida eruvchan tola, glyukomannan mavjud bo'lib, u ovqat hazm qilish tizimidan juda sekin o'tishi tufayli to'qlik hissini yaratadi va xolesterin miqdorini pasaytirishi va qon shakarini muvozanatlashi ko'rsatilgan. Konjakning qanchalik foydali ekanligi uni qanday pishirishingizga bog'liq.
Konjak makaron Keto uchun mos keladimi?
ha, 83 g porsiyasida atigi 2 g uglevod va 5 kaloriya bo'lgan konjak makaronlari keto-dietaga rioya qiluvchi va makaron iste'mol qilishni istaganlar uchun juda mos keladi. Ular, shuningdek, vegan yoki glyutensiz parhezga rioya qilganlar yoki shunchaki sog'lomroq ovqatlanishni yoki ish kunlari makaron iste'mol qilish tartibini o'zgartirmoqchi bo'lganlar uchun ajoyib tanlovdir.




