shirataki lazanya moslashtirilgan Konjac sovuq noodles | Ketoslim Mo
Kam uglevodli ketoShirataki lazanyaminglab qatlamli pancake tayyorlash mumkin, o'rtasi sous bilan qoplangan, iste'mol qilishga tayyor sabzavotlar va qovurilgan go'sht bilan Patty, juda chaynaladigan ovqatlaning, lazanyadan tayyorlangan bu turdagi konjak,Shirataki konjak ugrasiovqat qizib ketmaydi, bitta paket 270 gramm, 1 kishining vazni. Moslashtirilishi mumkin, OEM/ODM namunasini bepul qo'llab-quvvatlaydi.
Tayyorlangan konjak lag'moni 270 g sovuq terili lag'mon, kam uglevodli sof shirataiki konjak sovuq lag'moni
Mahsulotlar tavsifi
| Mahsulot nomi: | konjak lazanya-Ketoslim Mo |
| Lag'monning sof og'irligi: | 270 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Konjak uni, Suv |
| Yog 'miqdori (%): | 0 |
| Xususiyatlari: | glyutensiz/yog'siz/shakarsiz,kam uglevodli/ |
| Funktsiya: | vazn yo'qotish, qon shakarini pasaytirish,parhezli ugra |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Bir martalik ta'minot chinni2. 10 yildan ortiq tajriba3. OEM va ODM va OBM mavjud4. Bepul namunalar5. Past MOQ |
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Energiya: | 5 kkal |
| Oqsil: | 0g |
| Yog'lar: | 0 g |
| Uglevodlar: | 1,2 g |
| Natriy: | 0 mg |
Oziqlanish qiymati
Ideal ovqat o'rnini bosuvchi - sog'lom parhezli ovqatlar
Vazn yo'qotishga yordam beradi
Kam kaloriya
Oziq-ovqat tolasining yaxshi manbai
Eriydigan parhez tolasi
Giperxolesterinemiyani yengillashtiring
Keto uchun mos
Gipoglikemik
Konjak Lazanya retsepti
Sizga yoqishi mumkin
Xabaringizni shu yerga yozing va bizga yuboring




