konjak ildizi tolasi butun ovqatlar issiq pot tukli qorin past kaloriyali yuqori tola
Ketoslim haqida
Ketoslim moCo., Ltd. ishlab chiqaruvchisi hisoblanadikonjak taomiYaxshi jihozlangan sinov uskunalari va kuchli texnik kuchga ega. Keng assortiment, yoqimli sifat, maqbul narxlar va zamonaviy dizaynlar bilan mahsulotlarimiz oziq-ovqat sanoati va boshqa sohalarda keng qo'llaniladi.
Bizning afzalliklarimiz:
• 10+ yillik sanoat tajribasi;
• 6000+ kvadrat ekish maydoni;
• Yillik ishlab chiqarish hajmi 5000+ tonna;
• 100 dan ortiq xodim;
• 40 dan ortiq eksport mamlakatlari.
Mahsulot teglari
| Mahsulot nomi: | konajc vegan taomlari-Ketoslim Motukli qorin |
| Sof og'irlik | 270 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Konjak kukuni(Konjak uni), Suv |
| Yog 'miqdori (%): | 0 |
| Xususiyatlari: | glyuten/yogʻ/shakarsiz, kam kaloriyali/yuqori tolali |
| Funktsiya: | vazn yo'qotish, qon shakarining pasayishi,parhezli ugra |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Bir martalik ta'minot chinni2. 10 yildan ortiq tajriba 3. OEM va ODM va OBM mavjud 4Bepul namunalar 5. Past MOQ |
Boshqa tarkibiy qism: dengiz o'tlari kukuni
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Energiya: | 17 kkal |
| Oqsil: | 0g |
| Yog'lar: | 0 g |
| Uglevodlar: | 2.8 g |
| Natriy: | 0 mg |
- •SOG'LOM OVQATLANISH USULINI TARG'IB QILADI -- Konjak ildiziTolali to'liq oziq-ovqatlar, u mazali asosiy oziq-ovqat mahsuloti bilan sog'lom vazn yo'qotishga yordam beradi, bu har bir porsiyada atigi 73 kJ. An'anaviy tukli qorin shaklidagi, kuskus, spagetti, lazanya, fettuccine va konjak guruchida mavjud bo'lib, ularning har biri shakar, kleykovina va boy glyukomannandan butunlay xoli.
- • KONJAK ASOSIDAGI TUKLI QORIN-- Konjak ildizidan tayyorlangan butun ovqatlar Tukli qorin Janubi-Sharqiy Osiyoda o'sadigan Konjak o'simligi deb nomlanuvchi noyob ingredientdan tayyorlanadi va tarkibida quyidagilar mavjudGlyukomannan, ovqat hazm qilish va vazn yo'qotishga yordam beradigan sog'lom va tabiiy, suvda eriydigan tola.
- • AJOYIB TA'MLI, TUKLI QORIN ALTERNATIVI-- Bir yoki ikki stakan suv bilan birgalikda ichilganda, Hairy belly sizga ajoyib ta'mga ega ta'mdan bahramand bo'lish imkonini beradi, konjac hot pot esa parhezingizni kuzatib borishda yaxshi tanlovdir. Har bir tukli qorinli taomda mavjud bo'lgan Konjac tolalari suyuqlikni yutishning ajoyib qobiliyatiga ega. Bu tolalar ovqat hazm qilish paytida suv bilan aloqa qilgandan so'ng, bu oshqozonni to'ldirishga yordam beradi, to'qlik hissini yaratadi va yordam beradi.vazn yo'qotish.
A: Yo'q. Konjak ildizini to'g'ridan-to'g'ri iste'mol qilib bo'lmaydi, qayta ishlangandan so'ng u kam uglevodli bo'ladi.
2021-yilgi yangi mahsulot sog'lom konajc taomlari Ommabop issiq qozonli tukli qorinli konajc vegan taomlari
1. Konjakni iste'mol qilish xavfsizmi?
Qayta ishlanmagan konjak zaharli, uni sterilizatsiya qilinganidan keyin iste'mol qilish yaxshi.
2. Konjak ildizi uglevodmi?
Yo'q, u suvda eriydigan xun tolasi bo'lgan glyukan-mannanga boy.




