Xitoy konjak snack konnyaku snack (Issiq qozon ta'mi) | Ketoslim Mo
Xitoy konjak gazaklariTarkibi: suv,konjak uniKraxmal, o'simlik yog'i, chili, tuz, oq shakar, Yaroqlilik muddati: 12 oy; Sof og'irligi 270 g, salqin va quruq joyda saqlang. Muzlatmang.
Ulgurji shakarsiz yuqori tolali parhezli oziq-ovqat, sozlanishi mumkin bo'lgan konjak tez tayyorlanadigan konjak gazakli taom
Mahsulotlar tavsifi
| Mahsulot nomi: | chinnikonjak gazak-Ketoslim Mo |
| Lag'monning sof og'irligi: | 22 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Suv,Konjak kukuni, Tuzlangan qalampir (tariq qalampiri), raps yog'i, kraxmal, iste'mol qilinadigan tuz, qalampir, oq shakar, ziravorlar, xamirturush ekstrakti, oziq-ovqat qo'shimchalari (natriy glutamat, 5'-ta'mli nukleotid disodiy, sut kislotasi, sirka kislotasi, titan dioksidi, natriy D-izoaskorbat, limon kislotasi, natriy laktat), iste'mol qilinadigan essensiya |
| Yog 'miqdori (%): | 0 |
| Xususiyatlari: | glyutensiz/yog'siz/shakarsiz,kam uglevodli/ |
| Funktsiya: | vazn yo'qotish, qon shakarini pasaytirish,parhezli ugra |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Bir martalik ta'minot chinni2. 10 yildan ortiq tajriba3. OEM va ODM va OBM mavjud 4. Bepul namunalar 5. Past MOQ |
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Energiya: | 456 kJ |
| Oqsil: | 1,1 g |
| Yog'lar: | 6,2 g |
| Uglevodlar: | 7,6 g |
| Natriy: | 1026 mg |
Oziqlanish qiymati
Ideal ovqat o'rnini bosuvchi - sog'lom parhezli ovqatlar
Vazn yo'qotishga yordam beradi
Kam kaloriya
Oziq-ovqat tolasining yaxshi manbai
Eriydigan parhez tolasi
Giperxolesterinemiyani yengillashtiring
Keto uchun mos
Gipoglikemik
Konjak gazak nima?
| 1-qadam | Kimdir bu gazak kalmar yoki ahtapotdan tayyorlangan deb o'ylashi mumkin. Lekin aslida gazak konjak unidan tayyorlanadi. |
Ketoslim Mo mahsulotlari haqida ko'proq bilib oling
Xabaringizni shu yerga yozing va bizga yuboring




