past kaloriyali makaronli makaron makaronlari: Ketoslim Mo Glutensiz sabzi noodle
Kam kaloriyali makarontugunlar dastlab quyidagilardan tayyorlangankonjak ildizi, xun tolasiga boy, yog'siz va uglevodsiz, vazn yo'qotish usuli uchun oqilona tanlov, shakli an'anaviyga o'xshaydivermishel(spagetti). va biz sabzi o'simlik kukuni qo'shamiz, agar sizga sabzi ta'mi yoqsa, bu sizga juda mos kelishi mumkin,konjak ugrasita'msiz, bu vegan taom yanada mazali bo'lishi mumkin, pishirish ham oson va qulay, va siz o'zingizning maxsus retseptingizni tayyorlash uchun istalgan ingredientlar yoki sousni qo'shishingiz mumkin. Ko'p miqdorda tola tufayli siz uzoqroq vaqt oralig'idan keyin ochlikni his qilasiz, foydalari bundan ham ko'proq, uglevodlarsiz bo'lish foydalidir.diabetik, hech narsadan xavotirlanmasdan mazali lag'monni tatib ko'ring, bizning konjak lag'monimizni tatib ko'ring va hozir sog'lom hayotni qabul qiling!
Mahsulotlar tavsifi
| Mahsulot nomi: | konjak makaron-Ketoslim Mo |
| Lag'monning sof og'irligi: | 270 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Konjak uni, Suv, Sabzi kukuni |
| Yaroqlilik muddati: | 12 oy |
| Xususiyatlari: | glyutensiz/yogʻsiz/shakarsiz, kam uglevodli |
| Funktsiya: | ozish, qon shakarini pasaytirish, parhezli ugrachalar |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Bir martalik ta'minot chinni2. 10 yildan ortiq tajriba3. OEM va ODM va OBM mavjud4. Bepul namunalar5. Past MOQ |
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Energiya: | 21kJ |
| Shakar: | 0g |
| Yog'lar: | 0g |
| Uglevodlar: | 1,2 g |
| Natriy: | 7 mg |
QANDAY ISTIFOL QILISH/FOYDALANISH:
1. Katta qozonga ozgina sho'r suv solingan holda qaynatib oling. Makaronni qo'shing va 8-10 daqiqa yoki to'liq dente bo'lguncha pishiring; suvini to'kib tashlang.
2. Shu bilan birga, kichik kastryulkada o'rtacha olovda 1 choy qoshiq sariyog'ni eriting. Sarimsoq qo'shing va 30-60 soniya yoki sarimsoq oltin rangga kirguncha pishiring.
3. Kichik idishda petrushka, rayhon, mayoran, kekik, 1 osh qoshiq sariyogʻ, tuz va maydalangan qora murchni pishirilgan sarimsoq bilan aralashtiring; yaxshilab aralashtiring. Makaron bilan aralashtiring va dasturxonga torting.
Sizga yoqishi mumkin
Siz so'rashingiz mumkin
Ketoslim mo Co., Ltd. yaxshi jihozlangan sinov uskunalari va kuchli texnik kuchga ega konjak oziq-ovqat ishlab chiqaruvchisi. Keng assortiment, yoqimli sifat, maqbul narxlar va zamonaviy dizaynlar bilan bizning mahsulotlarimiz oziq-ovqat sanoati va boshqa sohalarda keng qo'llaniladi.
Bizning afzalliklarimiz:
• 10+ yillik sanoat tajribasi;
• 6000+ kvadrat ekish maydoni;
• Yillik ishlab chiqarish hajmi 5000+ tonna;
• 100 dan ortiq xodim;
• 40 dan ortiq eksport mamlakatlari.
Konjak makaronlari siz uchun zararlimi?
Yo'q, u suvda eriydigan xun tolasidan tayyorlangan bo'lib, bu vazn yo'qotishga yordam beradi.
Nima uchun konjak ildizi Avstraliyada taqiqlangan?
Mahsulot idishni sekin siqib iste'mol qilish uchun mo'ljallangan bo'lsa-da, iste'molchi mahsulotni yetarli kuch bilan so'rib olib, uni bexosdan traxeyaga tushirishi mumkin. Ushbu xavf tufayli Yevropa Ittifoqi va Avstraliya Konjac mevali jelesini taqiqladi.
Konjak makaronlari sizni kasal qilishi mumkinmi?
Yo'q, tabiiy o'simlik bo'lgan konjak ildizidan tayyorlangan, qayta ishlangan konjak lag'moni sizga hech qanday zarar yetkazmaydi.
Konjak ugrasi Keto taomimi?
Konjak ugrachalari keto uchun mos. Ularning 97% suv va 3% toladan iborat. Tola uglevod, ammo u insulinga hech qanday ta'sir ko'rsatmaydi.





