Vazn yo'qotish uchun yuqori sifatli fettuccine konjac shirataki jo'xori uni konjak ugrasi | Ketoslim Mo
• Yuqori tolali
Deyarli kaloriya yo'q (o'rtacha 200 gramm uchun 8 kaloriya),konjak suli ugrasibilan yaratilgankonjak uni,uning ildizidan un tayyorlanadi va keyin turli kenglikdagi ugrachalar tayyorlanadi. Ular kaloriya jihatidan juda past, har bir paketda 270 gramm, bu bir kishining o'lchami va ular to'yimli, chunki ularda suli tolasi ko'p. Mendan farqli o'laroqtez tayyorlanadigan ugrachalar, uni pishirish 3-5 daqiqa davom etadi va iste'mol qilish oson
Yuqori sifatli glyutensiz konjak ugra qadoqlari, aniq chiziqlar bilan tezkor spagetti, konjak suli fettuccine
Mahsulotlar tavsifi
| Mahsulot nomi: | Konjak suli fettuccine-Ketoslim Mo |
| Lag'monning sof og'irligi: | 270 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Konjak uni, Suv |
| Yog 'miqdori (%): | 0 |
| Xususiyatlari: | glyutensiz/yogʻsiz/shakarsiz, kam uglevodli/yuqori tolali |
| Funktsiya: | vazn yo'qotish, qon shakarini pasaytirish,parhezli ugra |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Bir martalik ta'minot chinni2. 10 yildan ortiq tajriba3. OEM va ODM va OBM mavjud4. Bepul namunalar5. Past MOQ |
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Energiya: | 8 kkal |
| Oqsil: | 0g |
| Yog'lar: | 0 g |
| Uglevodlar: | 0g |
| Natriy: | 0 mg |
Nima uchun bizni tanlash kerak?
Ketoslim mo Co., Ltd. yaxshi jihozlangan sinov uskunalari va kuchli texnik kuchga ega konjak oziq-ovqat ishlab chiqaruvchisi. Keng assortiment, yoqimli sifat, maqbul narxlar va zamonaviy dizaynlar bilan bizning mahsulotlarimiz oziq-ovqat sanoati va boshqa sohalarda keng qo'llaniladi.
• Bepul namunalar
• Kam MOQ
• Maxsus qadoqlash
• Ilmiy-tadqiqot va ishlanmalar imkoniyatlari
• Sifatli innovatsion mahsulot
• 1-1 xizmatlari
• 24 soatlik yetkazib berish
• 10+ yillik sanoat tajribasi;
• 6000+ kvadrat ekish maydoni;
• Yillik ishlab chiqarish hajmi 5000+ tonna;
• 100 dan ortiq xodim;
• 40 dan ortiq eksport mamlakatlari.
Konjakli ugrachalarni har kuni yeyishim mumkinmi?
Konjak glyukomannan, oziq-ovqat suvda eriydigan xun tolasiga boy, u ko'p funktsiyalarga ega, mening do'konimning bosh sahifasida va yangiliklarda konjak oziq-ovqat, konjak gelining ta'mli taomlarini shakllantirish, yangi va tetiklantiruvchi, go'zallik mahsulotlarining idealidir, lekin uni har kuni iste'mol qilish tavsiya etilmaydi, ko'p miqdorda suv ichishdan ko'ra muvozanatli jismoniy mashqlar qilish kerak.
Nima uchun konjak makaronlari taqiqlangan?
Konjak ugrachalarida oddiy makaronga qaraganda ikki baravar ko'p tola mavjud. Uning tarkibidagi glyukomannan tolasi, ya'ni konjak ildizi tolasi oshqozonning shishib ketishiga olib keladi va to'qlik hissini yaratadi. Ba'zi oziq-ovqatlarda quyuqlashtiruvchi vosita sifatida ishlatiladi. Avstraliyada u 1986-yilda bo'g'ilish xavfi va oshqozonni to'sib qo'yishi mumkinligi sababli qo'shimcha sifatida taqiqlangan.
Konjak makaronlari 0 kaloriya bormi?
Deyarli kaloriyasiz (200 g uchun o'rtacha 8 kaloriya) konjak ugrachalari konjak (konnyaku) o'simligining ildizidan tayyorlanadi, u undan turli kenglikdagi ugrachalarga aylantirilgunga qadar unlanadi. Ular kaloriya miqdori juda past, ammo baribir to'yimli, chunki ularda tola juda ko'p.



