Ketoslim Mo Shirataki quritilgan to'liq bug'doyli ugra
Bu mahsulot haqida
Konjak jo'xori unidan tayyorlangan ugra bizning turlarimizdan biridirketo uchun qulay konjak ovqatlari, shuningdek, deyiladiShirataki jo'xori unidan tayyorlangan ugra or Mo''jizaviy jo'xori unidan tayyorlangan ugraBoshqa seriyalardan farqli o'laroq, bu konjak jo'xori uni jo'xori uni va konjak uni bilan aralashtiriladi, aralashmaga jo'xori tolasini qo'shish nafaqat oddiy tuxumli ugrachani taqlid qilish uchun ugrachaning tuzilishini yaxshilaydi, balki ugrachaning ozuqaviy foydasini ham oshiradi. Shuning uchun u "" deb nomlanadi.Mo''jizaviy makaron". Janubi-Sharqiy Osiyoda, asosan Xitoy va Yaponiyada yetishtiriladigan konjak o'simligidan tayyorlangan. Bu o'simlik ozuqaviy tolaga boy. Mahsulotlarimizni vazn yo'qotadigan odamlar uchun mukammal ovqat o'rnini bosuvchi vositaga aylantiradi.
QANDAY ISTIFOL QILISH/FOYDALANISH KERAK
-
1. Piyoz, soya sousi, soya sousi va kunjut yog'ini qovuring.
2. Sabzavotlarni tovaga soling.
3. Lag'monni qo'shing va yaxshilab aralashtiring.
4. Tuz qo'shing va ta'mini ko'ring.
Mahsulotlar tavsifi
| Mahsulot nomi: | konjak jo'xori unidan tayyorlangan ugracha |
| Lag'monning sof og'irligi: | 270 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Konjak uni, jo'xori uni, suv |
| Yog 'miqdori (%): | 0 |
| Xususiyatlari: | glyutensiz/yogʻsiz/shakarsiz, kam uglevodli/yuqori tolali |
| Funktsiya: | ozish, qon shakarini pasaytirish, parhezli ugrachalar |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Bir martalik ta'minot chinni2. 10 yildan ortiq tajriba3. OEM va ODM va OBM mavjud4. Bepul namunalar5. Past MOQ |
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Energiya: | 9 kkal |
| Oqsil: | 0g |
| Yog'lar: | 0 g |
| Uglevodlar: | 0g |
| Natriy: | 2 mg |
Ketoslim Mo mahsulotlari haqida ko'proq bilib oling
Ketoslim mo Co., Ltd. yaxshi jihozlangan sinov uskunalari va kuchli texnik kuchga ega konjak oziq-ovqat ishlab chiqaruvchisi. Keng assortiment, yoqimli sifat, maqbul narxlar va zamonaviy dizaynlar bilan bizning mahsulotlarimiz oziq-ovqat sanoati va boshqa sohalarda keng qo'llaniladi.
Bizning afzalliklarimiz:
• 10+ yillik sanoat tajribasi;
• 6000+ kvadrat ekish maydoni;
• Yillik ishlab chiqarish hajmi 5000+ tonna;
• 100 dan ortiq xodim;
• 40 dan ortiq eksport mamlakatlari.
Savol: Konjak makaronlari siz uchun zararlimi?
Javob: Yo'q, uni yeyish siz uchun xavfsiz.
Savol: Nima uchun konjak makaronlari taqiqlangan?
Javob: Bo'g'ilib qolish xavfi tufayli Avstraliyada taqiqlangan.
Savol: Konjakli ugrachalarni har kuni iste'mol qilish mumkinmi?
Javob: Ha, lekin doimiy ravishda emas.




