mo''jizaviy ugrachalar, butun ovqatlar, Konjak suli lazanyasi | Ketoslim Mo
Yulaf ezib tashlash vamakaron(yoki spagetti) shundan iboratki, makaron yupqaroq va jo'xori uni lazanyasi kengroq, lekin ular quyidagilardan tayyorlangankonjak kukuni, birorganik keto oziq-ovqatKam uglevodli konjak ichaklaringizni tozalaydi
OEM&ODM Glyutensiz konjak vegetarian taomlari bilan mazali Shirataki makaron Konjak jo'xori lazanyasi
Mahsulotlar tavsifi
| Mahsulot nomi: | Konjac jo'xori lazanyasi-Ketoslim Mo |
| Lag'monning sof og'irligi: | 270 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Konjak uni, Suv |
| Yog 'miqdori (%): | 0 |
| Xususiyatlari: | glyutensiz/yog'siz/shakarsiz,kam uglevodli/yuqori tolali |
| Funktsiya: | ozish, qon shakarini pasaytirish, parhezli ugrachalar |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Bir martalik ta'minot chinni2. 10 yildan ortiq tajriba3. OEM va ODM va OBM mavjud4. Bepul namunalar 5. Past MOQ |
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Energiya: | 8 kkal |
| Oqsil: | 0g |
| Yog'lar: | 0 g |
| Uglevodlar: | 4g |
| Natriy: | 0 mg |
Oziqlanish qiymati
Ideal ovqat o'rnini bosuvchi - sog'lom parhezli ovqatlar
Vazn yo'qotishga yordam beradi
Kam kaloriya
Oziq-ovqat tolasining yaxshi manbai
Eriydigan parhez tolasi
Giperxolesterinemiyani yengillashtiring
Keto uchun mos
Gipoglikemik
Ketoslim Mo mahsulotlari haqida ko'proq bilib oling
Sizga yoqishi mumkin:
Konjakning ozuqaviy qiymati | Ketoslim Mo
Konjac makaronlarini ommaviy sotib olish bo'yicha maslahatlar | Ketoslim Mo
Mo''jizaviy ugrachalarni qanday qizdirish mumkin 丨Ketoslim Mo
Umuman olganda, konjak oziq-ovqat mahsulotlarini chet elga qanday tashish mumkin? Transport vositasi qanday?
Xabaringizni shu yerga yozing va bizga yuboring




