Konjac Root Shirataki Noodles Factory Low Gi Konjac Pasta| Ketoslim Mo
Bu mahsulot haqida
Konjac mahsulotlarisog'liq uchun foydali bo'lishi mumkin. Masalan, ular qon shakarini va xolesterin miqdorini pasaytirishi, teri va ichak sog'lig'ini yaxshilashi va yarani davolashga yordam berishi, vazn yo'qotishga yordam berishi mumkin, chunkikonjakAdsorbsiya juda kuchli, tanangizdagi ortiqcha yog'ni shimib olishi mumkin, shuning uchun in vitro sharoitida chiqarib tashlash mumkin va konjak tarkibida boy xun tolasi mavjud, agar ichak va oshqozon kasalligi bo'lgan odam ovqat yemasligi kerak, chunki hazm qilish oson emas. Konjakni qabul qilishdan oldin shifokor bilan maslahatlashish yaxshiroqdir.
Pishirish usuli:
1, qovurish: makaronni ikki marta yuving va suvini to'kib tashlang, qozonga yog' quying, makaronni soling va qovuring, ziravorlar qo'shing, suv quying va 5 daqiqa davomida pishiring, siz yeyishingiz mumkin, shuningdek, brokkoli mol go'shti makkajo'xori salati sousi kabi sevimli garnirlaringizni qo'shishingiz mumkin;
2, qaynatish: qaynatish uchun qozonga suv soling, so'ngra toza makaron soling, ziravorlar qo'shing, olib ketishingiz mumkin;
Mahsulotlar teglari
| Mahsulot nomi: | Konjak makaron |
| Lag'monning sof og'irligi: | 200 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Suv,Konjak uni |
| Yaroqlilik muddati: | 12 oy |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Xitoyga bir martalik yetkazib berish 2. 10 yildan ortiq tajriba 3. OEM va ODM va OBM mavjud 4. Bepul namunalar 5. Past MOQ |
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Energiya: | 98 kJ |
| Oqsil: | 0g |
| Yog'lar: | 0g |
| Uglevodlar: | 2.9 g |
| Natriy: | 196 mg |
Ko'proq o'rganish uchun narsalar
Odamlar ham so'rashadi
Konjak ugrachalari foydalimi?
Konjak mahsulotlari sog'liq uchun foydali bo'lishi mumkin. Masalan, ular qon shakarini va xolesterin miqdorini pasaytirishi, teri va ichak sog'lig'ini yaxshilashi va to'qlik hissini kuchaytirish orqali vazn yo'qotishga yordam berishi mumkin. Har qanday tartibga solinmagan parhez qo'shimchasida bo'lgani kabi, oshqozon muammolari yoki ahvoli yomon odamlarga konjakni qabul qilishdan oldin shifokor bilan maslahatlashish tavsiya etiladi.
Konjak makaronini qanday iste'mol qilish kerak?
Konjak makaronlarini makaron, sovuq, sho'rva makaronlari, qovurilgan makaronlar bilan aralashtirish mumkin, iste'mol qilishga tayyor, salat bilan aralashtirish mumkin: ta'bingizga ko'ra, turli xil souslar, turli xil ingredientlar qo'shish, mazali aralash makaron tayyorlash mumkin. Qaynatib iste'mol qilish: turli xil sho'rva asosiga mos kelishi, yonma-ovqatlar qo'shish, konjak makaronlarini qaynatish, past kaloriyali sho'rva makaronlarini qo'shish, mazali va iste'mol qilishga tayyor. Qovurilgan iste'mol qilish: Konjak makaronlari Q bomba tetiklantiruvchi, tegishli ingredientlarni qo'shish, qovurish, past kaloriyali qovurilgan makaronlardan bahramand bo'lish mumkin.
Konjak sotib olsam bo'ladimi?
Albatta, Ketoslim Mo o'zining konjak yetishtirish bazasi va qayta ishlash zavodiga ega bo'lgan konjak oziq-ovqat ishlab chiqaruvchisi bo'lib, bizda siz xohlagan raqobatbardosh narx, ishlab chiqarish, dizayn, sifat kafolati va eshikdan eshikka yetkazib berish mavjud. Bizning maqsadimiz sizga Xitoydan import qilish jarayonida keraksiz muammolarni kamaytirish va vaqt va pulni o'z ichiga olgan xarid xarajatlaringizni tejashga yordam berishdir. Shuningdek, biz sizga boshqa mahsulotlar va qadoqlash materiallarini bepul sotib olishga yordam bera olamiz.






