Past kaloriyali Konjac oziq-ovqat Konjac Gold Inatant Noodles
Konjac Gold Instant Noodles tarkibida deyarli uglevodlar yo'qligi sababli ketonlarga mos keladi.
270 g uchun atigi 1,2 g uglevod va 5 kaloriya bilan,Konjak ugrasiketo dietasida makaron iste'mol qilishni istaganlar uchun juda mos keladi. Vegetarianlar yoki glyutensiz ovqat iste'mol qiluvchilar uchun konjak ugra ketogenik dietada yog'ni kamaytiradigan mahsulotlardan biri bo'lib, ularni restoranlarda, sport zallarida, supermarketlarda va olib ketish platformalarida topish mumkinligi sababli ajoyib tanlovga aylantiradi.
Konjak ugrachalari mashhurligi ortib borayotganligi sababli, ba'zi brendlar tayyor konjak kukuni ishlab chiqarmoqda. Agar siz kam uglevodli dietada bo'lsangiz, souslar, tatlandırıcılar va kraxmalli sabzavotlar kabi qo'shimcha ingredientlar uglevod chegarasidan oshmasligiga ehtiyot bo'lishingiz kerak.
Konjak (juruo), past kaloriyali
Kraxmal miqdori past va kuchli to'yinganlik hissi
Ketogenik kam uglevodli dietada
Un o'rniga ishlatilishi mumkin
Lekin siz konjak iste'mol qilish taqiqi haqida quyidagilarni bilishingiz kerak:
1. Xom konjak tarkibida toksinlar mavjud, shuning uchun uni iste'mol qilishdan oldin uch soatdan ko'proq vaqt davomida pishiring.
2. Konjak tarkibida juda boy oziq-ovqat tolasi mavjud bo'lib, uni ichakka kirgandan keyin hazm qilish va so'rish oson emas. Shuning uchun, oshqozon-ichak faoliyati yomon va hazmsizlikka chalingan odamlar har safar juda ko'p ovqat yemasliklari kerak.
3 Konjak shamollashi, shamollash alomatlari bo'lgan odamlar kamroq ovqatlanishlari kerak.
4, KonjakSoch, teri kasalliklari, toshma, qichishish va boshqa alomatlar bilan og'rigan bemorlar kamroq ovqatlanishlari kerak.
Mahsulotlar tavsifi
| Mahsulot nomi: | Konjac Gold tez tayyorlanadigan makaronlar -Ketoslim Mo |
| Lag'monning sof og'irligi: | 270 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Konjak uni, suv |
| Yog 'miqdori (%): | 0 |
| Xususiyatlari: | glyutensiz/yogʻsiz/shakarsiz/kam uglevodli |
| Funktsiya: | ozish, qon shakarini pasaytirish, parhezli ugrachalar |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Bir martalik ta'minot chinni2. 10 yildan ortiq tajriba 3. OEM va ODM va OBM mavjud 4. Bepul namunalar 5. Past MOQ |
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Energiya: | 125KJl |
| Oqsil: | 0g |
| Yog'lar: | 0 g |
| Uglevodlar: | 6,4 g |
| Natriy: | 12 mg |
Oziqlanish qiymati
Ideal ovqat o'rnini bosuvchi - sog'lom parhezli ovqatlar
Vazn yo'qotishga yordam beradi
Kam kaloriya
Oziq-ovqat tolasining yaxshi manbai
Eriydigan parhez tolasi
Giperxolesterinemiyani yengillashtiring
Keto uchun mos
Gipoglikemik
Konjak makaronlari haqida boshqa ma'lumotlar
| 1-noyabr | Nima uchun konjak bunchalik to'yimli?Konjak ildizi tarkibida taxminan 40% eriydigan tola - glyukomannan mavjud. Suvni kuchli singdirish xususiyati tufayli konjak tolaga boy bo'lib, u to'yish hissini uyg'otadi, xolesterin miqdorini kamaytiradi va qon shakarini muvozanatlashtiradi. |
| 2-noyabr | Nima uchun konjak bunchalik to'yimli?Konjak tarkibida eruvchan tola, glyukomannan mavjud bo'lib, u ovqat hazm qilish tizimidan juda sekin o'tishi tufayli to'qlik hissini yaratadi va xolesterin miqdorini pasaytirishi va qon shakarini muvozanatlashi isbotlangan. Konjakning qanchalik foydali ekanligi uni qanday pishirishingizga bog'liq. |
| 3-noyabr | Konjak makaronlari 0 kaloriya bormi? Deyarli kaloriyasiz (200 g uchun o'rtacha 8 kaloriya) konjak ugrachalari konjak (konnyaku) o'simligining ildizidan tayyorlanadi, u undan turli kenglikdagi ugrachalarga aylantirilgunga qadar unlanadi. Ular kaloriya miqdori juda past, ammo baribir to'yimli, chunki ularda tola juda ko'p. |
Ketoslim Mo mahsulotlari haqida ko'proq bilib oling
Tez tayyorlanadigan oltin rangli makaron qon shakarini ko'paytiradimi?
Konjak ugrachalari Bu tola ovqat hazm qilishni sekinlashtiradi va qon shakarining keskin ko'tarilishini kamaytirishga yordam beradi. Glyukomannan sekin hazm bo'lgani uchun yo'g'on ichakdagi foydali bakteriyalar uchun oziq-ovqat bilan ta'minlaydi, shuning uchun ular qisqa zanjirli yog 'kislotalarini ishlab chiqarishi, yallig'lanishni kamaytirishi va enterotrop gormon peptid YY ning ajralishini rag'batlantirishi mumkin. Bu sizning ichak sog'lig'ingizga foyda keltirishi mumkin.
Konjac tez tayyorlanadigan oltin ugrachalar tarkibida uglevod miqdori kammi?
Ha, to'g'ri! Aslida, bu uglevodsiz mahsulot! Va u glyutensiz!
Konjakli ugrachalarni hazm qilish qiyinmi?
Konjak tarkibidagi fermentatsiyalanadigan uglevodlar miqdori odatda sog'liq uchun foydalidir, ammo ba'zi odamlar uchun uni hazm qilish qiyin bo'lishi mumkin. Konjakni iste'mol qilganingizda, bu uglevodlar yo'g'on ichakda fermentlanadi va bu yerda ular bir qator oshqozon-ichak yon ta'sirlarini keltirib chiqarishi mumkin.






