Shirataki noodles butun ovqatlar| Ketoslim Mo
Qanday ovqatlanish kerak: (Uch bosqichda mazali)
1. To'kib tashlangkonjak ugrasiidishga.
2. Qaynayotgan suv qo'shing, yoping va lag'monni 1 daqiqa ivitib qo'ying;
3. Qaynatilgan suvni to'kib tashlang, uni aralashtirish paketiga quying va dasturxonga tortishdan oldin yaxshilab aralashtiring.
Eslatma:
1. Allergen moddalar: Ushbu Shuang Shuang ugrasi (Konjak ugrasi) tarkibida soya va kleykovina don mahsulotlari mavjud;
2. Saqlash usuli: Salqin joyda, yorug'likdan uzoqroq joyda saqlang va muzlatib bo'lmaydi
3. Yaroqlilik muddati: 12 oy
Maslahatlar: Agar ichki paket shikastlangan, kengaygan yoki jelatinlangan bo'lsa, iltimos, uni yemang. Uni sotib olingan joyda almashtirish mumkin. Mahsulot tarkibidagi oz miqdordagi qora material Konjac komponentidir, iltimos, ishonch hosil qiling.
Konjak makaronlarining ozuqaviy ma'lumotlar jadvali
Mahsulotlar tavsifi
Konjak makaronlari uchun masalliqlar: suv,Konjak kukuni, makkajo'xori kraxmali, limon kislotasi
| Energiya: | 71KJ |
| Oqsil: | 0g |
| Yog'lar: | 0g |
| Oziq-ovqat tolasi | 4,2 g |
| Natriy: | 0 mg |
Sos paketlari uchun ozuqaviy ma'lumotlar varag'i
● Qisqichbaqa tarkibi: ichimlik suvi, soya yog'i, loviya pastasi, hoisin sousi, bitta kristalli tosh shakar, ziravorlar, chili, tuz, tovuq mohiyati ziravorlari, monosodyum glutamat, istiridye sousi (karamel rangini o'z ichiga olgan holda), piyoz, zanjabil, sarimsoq, ta'm beruvchi turdagi xamirturush ekstrakti, Sichuan qalampiri, oziq-ovqat lazzatlari va ziravorlari, disodyum nukleotidi, disodyum süksinat
Dong Yin Gong aralashtirish paketi tarkibi: ichimlik suvi, o'simlik yog'i, tuzlangan cho'chqa suyagi oq sho'rva, kokos kukuni, galangal, sitronella va boshqalar.
● Oltin sho'rva mol go'shti ziravorlar to'plami tarkibi: tuzlangan turp, ichimlik suvi, o'simlik yog'i cho'chqa suyagi sho'rva, chili sousi, mononatriy glutamat, tuzlangan chili (tuzlangan tuzlangan sabzavotlar), tuzlangan zanjabil (tuzlangan sabzavotlar), tuzlangan sabzavotlar (tuzlangan sabzavotlar), tuzlangan tuz va boshqalar
Achchiq kerevit ta'mi
Konjac Cool ugra
Texnik xususiyatlari: 225 g / paket
Konjak lag'monlari 200 g (qattiq > 150 g) + 25 g kerevit aralashmasi
| Energiya: | 1525KJ |
| Oqsil: | 4,7 g |
| Yog'lar: | 31,2 g |
| Uglevodlar: | 17,1 g |
| Oziq-ovqat tolasi | 3985 g |
| Natriy: | 6,1 mg |
Tailandcha Dong Yin Gong ta'mi
Konjac Cool ugra
Texnik xususiyatlari: 240 g/paket
Konjac yuzasi 215g (qattiq > 170g) + Dong Yin Gong aralashtirish paketi 25g
| Energiya: | 1314KJ |
| Oqsil: | 4,5 g |
| Yog'lar: | 24,3 g |
| Uglevodlar: | 19.9 g |
| Natriy: | 6950 mg |
Oltin sho'rva semiz sigir ta'mi
Konjac Cool ugra
Texnik xususiyatlari: 240 g / paket
Konjac yuzasi 215 g (qattiq > 170 g) + Oltin sho'rva yog'i sigir paketi 25 g
| Energiya: | 1010KJ |
| Oqsil: | 6g |
| Yog'lar: | 20,6 g |
| Uglevodlar: | 8,6 g |
| Natriy: | 6174 mg |
Oziqlanish qiymati
Ideal ovqat o'rnini bosuvchi - sog'lom parhezli ovqatlar
Vazn yo'qotishga yordam beradi
Kam kaloriya
Oziq-ovqat tolasining yaxshi manbai
Eriydigan parhez tolasi
Giperxolesterinemiyani yengillashtiring
Keto uchun mos
Gipoglikemik
Sizga yoqishi mumkin
Konjakli ugrachalarni quritish mumkinmi?
Ideal holda, ular quritilgan bo'lsa, ularni oshxonada uzoq vaqt saqlashingiz mumkin. Lekin uni muddati o'tgan holda iste'mol qilib bo'lmaydi. Qovurilgan sabzavotlar, soya sousi va tovuq/vegan bo'laklari bilan mazali.
Quruq shirataki ugrachalarini olsa bo'ladimi?
Ularning ta'mi juda kam, shuning uchun ular turli xil ingredientlar va souslar bilan yaxshi mos keladi. Oddiy konjak ugralari "ho'l" va "quruq" bo'ladi, shuningdek, turli xil qadoqlarda, masalan, paketlarda, qutilarda, alyumin folga qutilarida va boshqalarda keladi.
Quritilgan konjak makaronini qanday pishiraman?
Quruq makaronlarni idishga soling, qaynoq suvga quying va 10 daqiqa davomida dimlang. Quruq makaronlar asta-sekin yumshoq bo'ladi. Suvni qozonda qaynatib oling, makaronlarni qo'shing, 10 daqiqa davomida pishiring, masalliqlar, ziravorlar va garnirlarni qo'shing va qo'shib yeb qo'ying.






