Tayyor taom | Guruch o'rnini bosuvchi, tez tayyorlanadigan Konjak guruchi | Ketoslim Mo
Mahsulot haqida
Tez tayyorlanadigan konjak guruchining formulasi konjak guruchiniki bilan bir xil, ammo u quruq guruch. Uni iste'mol qilishdan oldin bir necha daqiqa issiq suvda ivitib qo'yishingiz mumkin. Konjak tez tayyorlanadigan guruch qulay va tez tayyorlanadi va siz bir necha daqiqada mazali taomlardan bahramand bo'lishingiz mumkin. Bu ofis xodimlari va yolg'iz ovqatlanadigan mijozlar uchun oddiy va tez ovqatlanish uchun mos keladi; ammo konjak guruch inson tanasi uchun foydalidir. Asosiy tarkibiy qism...KetoslimMo'sKonjak mahsulotlari ozuqaviy moddalarga boy bo'lgan konjak ildizidir. Tarkibida glyukomannan va xun tolasi mavjud, shakar yo'q va kaloriya miqdori juda past.
Mahsulotlar tavsifi
| Mahsulot nomi: | Halol tez tayyorlanadigan konjak guruchi |
| Asosiy tarkibiy qism: | Suv, Konjak kukuni |
| Xususiyatlari: | Halol oziq-ovqat / Yuqori tolali / Vegan oziq-ovqat / Achchiq ta'm |
| Funktsiya: | Vazn yo'qotish, olib yurish oson, vegetarian taomining o'rnini bosuvchi vosita |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Sof og'irlik: | 230 g |
| Uglevodlar: | 31 g |
| Yog 'miqdori: | 7,2 g |
| Yaroqlilik muddati: | 12 oy |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Bir martalik ta'minot |
| 2. 10 yildan ortiq tajriba | |
| 3. OEM ODM OBM mavjud | |
| 4. Bepul namunalar | |
| 5. Past MOQ |
| Oziqlanish faktlari | |
| Har bir idishda 2 porsiya | |
| Sovg'a hajmi | 1/2 paket (100 g) |
| Bir porsiya uchun miqdor: | 212 |
| Kaloriya | |
| Kunlik qiymat % | |
| Umumiy yog' miqdori 7,2 g | 12% |
| Umumiy uglevodlar 31 g | 10% |
| Oqsil 3.8 g | 6% |
| Oziq-ovqat tolasi 4.3 g | 17% |
| Jami shakar 0 g | |
| 0 g qo'shilgan shakarni qo'shing | 0% |
| Natriy 553 mg | 28% |
| Yogʻ, toʻyingan yogʻ, trans yogʻ, xolesterin, shakar, A vitamini, D vitamini, kaltsiy va temirdan olingan kaloriyalarning muhim manbai emas. | |
| *Kunlik qiymatlarning foizi 2000 kaloriya miqdoridagi dietaga asoslangan. | |
Bizning afzalliklarimiz
HALOL OVQAT:Ketoslim MoKonjak guruchi halol va Islom parhez standartlariga javob beradi. Bu shuni anglatadiki, musulmon iste'molchilar ushbu mazali tayyorlangan taomdan uning qat'iy konsistensiyasi haqida qayg'urmasdan bahramand bo'lishlari mumkin.
KOLA MIQDORI YUQORI: Tez tayyorlanadigan konjak guruchi sog'liqni saqlash uchun asosiy qo'shimcha bo'lgan parhez tolasiga boy. Yuqori tola miqdori ovqat hazm qilish tizimining to'g'ri ishlashiga yordam beradi, tiqilib qolishning oldini oladi va qon shakari va xolesterin miqdorini nazorat qilishga yordam beradi. Konjak guruchi iste'mol qilish orqali siz umumiy sog'lig'ingizni yaxshilash uchun parhez tolasini iste'mol qilishni osongina oshirishingiz mumkin.
Vegetarian: Bizning konjak guruchimiz hech qanday qo'shimchalarsiz vegetarian taomdir. Bu vegetarian parheziga rioya qilganlar uchun ideal tanlovdir. Siz vegetarian bo'lasizmi yoki vegan variantini qidirayotgan odammi, bizning Konjak guruch lahzalari sizga to'yimli vegan kechki ovqatini taqdim etadi.
MAZZALI TA'M: Bizning tez tayyorlanadigan konjak guruchimiz boy va achchiq ta'mga ega bo'lib, achchiq taomlarni sevuvchilarga ajoyib ta'm tajribasini bag'ishlaydi. Achchiq taomga ta'm qo'shish bilan birga, ochlikni qo'zg'atishi va ovqatga qiziqishni oshirishi mumkin. Agar siz achchiq taomlarni yoqtirsangiz, bizning konjak guruchimiz sizga ajoyib issiq ovqat beradi.
Batafsil rasm
Pishirish usuli
Amaldagi stsenariylar
Zavod






