Tez tayyorlanadigan ugrachalar Konjak taomi Ketoslim-mo mazali Vermishel tuzlangan karam ta'mi
Ushbu element haqida:
Yupqa makaron:Bu odatiy makaron (spagetti) lag'moniga o'xshab ko'rinishi mumkin, ammo ular sog'lig'ingiz uchun ancha foydali. Bizning doimo mashhur bo'lgan yupqa makaronimiz...past kaloriyali makaron, shuning uchun bu juda mos keladiovqatni almashtirish.
Qadimgi retsept: Mo''jizaviy ugra yoki barcha mahsulotlar undan tayyorlanadikonjak o'simligi(matolarning shaklini saqlab qolish uchun mineral ohak suvi qo'shiladi). Xuddi shu tarzda, bu matolarni 1400 yil oldin qadimgi Xitoy va Yaponiyada ishlab chiqargan buddist rohiblari ham shunday qilishgan!
Ta'mlar alternativi: Kam kaloriyali, kam uglevodli yoki glyutensiz taomlar mazali taomlardan bahramand bo'lolmaysiz degani emas, biz sizga ko'plab taomlarni taklif etamiz.ta'mlartanlash uchun, hoziroq yangi sog'lom ovqatlanish usulingizni boshlash uchun birini tanlang!
Foydali tomonlari: Tayyorlangankonjak ildizi, xun tolasiga boy, ko'p miqdorda o'z ichiga oladiGlyukomannanBu diabet va insulin qarshiligi bilan og'rigan odamlarda qon shakar miqdorini pasaytirishga yordam berishi isbotlangan. Qovushqoq tola oshqozon bo'shatilishini kechiktirgani sababli, ozuqa moddalari qon oqimiga singib borishi bilan qon shakari va insulin miqdori asta-sekin oshadi. Ularning yopishqoq tolasi oshqozon bo'shatilishini kechiktiradi, shuning uchun siz uzoqroq to'q qolasiz va natijada kamroq ovqatlanasiz.
QANDAY ISTIFOL QILISH/FOYDALANISH:
1. Paketni oching.
2. Tayyor, bu konjak tez tayyorlanadigan makaronni kutmasdan yeyish mumkin.
3. Sizni tashvishga soladigan yagona narsa - bu an'anaviy mazali spagetti shaklidagi lag'mon o'rnini bosuvchi taomdan bahramand bo'lib, qanchalik baland ovozda ichishingiz mumkinligi.
Mahsulotlar teglari
| Mahsulot nomi: | Konjac tez tayyorlanadigan makaron-Ketoslim Mo |
| Lag'monning sof og'irligi: | 180 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Suv,Konjak uni |
| Yog 'miqdori (%): | 64 kkal |
| Xususiyatlari: | glyutensiz / kam uglevodli / |
| Funktsiya: | ozish, qon shakarini pasaytirish, parhezli ugrachalar |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Xitoyga bir martalik yetkazib berish 2. 10 yildan ortiq tajriba 3. OEM va ODM va OBM mavjud 4. Bepul namunalar 5. Past MOQ |
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Energiya: | 64 kkal |
| Oqsil: | 0g |
| Yog'lar: | 2,6 g |
| Uglevodlar: | 7,4 g |
| Natriy: | 1026 mg |
Ko'proq o'rganish uchun narsalar
Odamlar ham so'rashadi
Ketoslim mo Co., Ltd. yaxshi jihozlangan sinov uskunalari va kuchli texnik kuchga ega konjak oziq-ovqat ishlab chiqaruvchisi. Keng assortiment, yoqimli sifat, maqbul narxlar va zamonaviy dizaynlar bilan bizning mahsulotlarimiz oziq-ovqat sanoati va boshqa sohalarda keng qo'llaniladi.
Bizning afzalliklarimiz:
• 10+ yillik sanoat tajribasi;
• 6000+ kvadrat ekish maydoni;
• Yillik ishlab chiqarish hajmi 5000+ tonna;
• 100 dan ortiq xodim;
• 40 dan ortiq eksport mamlakatlari.
konjac oziq-ovqat nima | Ketoslim Mo
konjak qanday tayyorlanadi | Ketoslim Mo
Konjak suli yuzasi effekti nimaga ega | Ketoslim Mo
Nima uchun konjak eng yaxshi parhez taom deb ataladi | Ketoslim Mo
Har kuni nol kaloriya va uglevodsiz Shirataki makaronini iste'mol qilish xavflimi? | Ketoslim Mo
Batafsil ma'lumot...
Xabaringizni shu yerga yozing va bizga yuboring








