konjak snack Ketoslim Mo tuzlangan karam ta'mli vegetarian taomi 22g
Ushbu element haqida:
Konjakgazak: Bizning konjak gazakimiz Xitoyda LaTiao deb ham ataladi, shakli WeiLong gazak bilan bir xil va bizning konjak gazakimiz konjak ildizidan tayyorlanadi, barchasi tabiiy sog'lom oziq-ovqat, to'laparhez tolasigazakning tuzilishi chaynaladigan konjakga o'xshardijelelarUlar ko'pikli choy qo'yishdi, lekin bu biroz "qarsildoqroq" edi.
Ta'mlar muqobili: Siz tanlashingiz mumkin bo'lgan to'rtta ta'm mavjud: achchiq achchiq tuzlangan karam va tuzlangan qalampir ta'mi, paketni oching va siz xushbo'y hidni his qilasiz, turli xil ta'mlar sizga turli xil tuyg'ularni beradi, agar siz achchiq ta'mni tanlasangiz, achchiq ta'mni sinab ko'ring, agar sizga nordon ta'm yoqsa, sinab ko'ringtuzlangan karamta'm.
O'zingiz bilan olib yurish qulay: Har bir paketda 22 g (achchiq ta'm uchun 20 g) mavjud, siz uyda konjak gazakidan bahramand bo'lishingiz mumkin va agar do'stlaringiz bilan baham ko'rmoqchi bo'lsangiz yoki o'zingiz bilan olib chiqmoqchi bo'lsangiz, uni shunchaki cho'ntagingizga soling, istalgan vaqtda va istalgan joyda mazali ta'mdan bahramand bo'ling!
QANDAY ISTIFOL QILISH/FOYDALANISH:
1. Paketni oching.
2. Ovqatlanishga tayyor.
Mahsulotlar teglari
| Mahsulot nomi: | Konjac snack tuzlangan karam lazzati |
| Lag'monning sof og'irligi: | 22 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Suv, Konjak kukuni, tuzlangan qalampir (tariq qalampiri), raps yog'i, kraxmal, tuz, qalampir, oq shakar, ziravorlar, xamirturush ekstrakti, oziq-ovqat qo'shimchalari (natriy glutamat, 5'-ta'mli nukleotid disodiy, sut kislotasi, sirka kislotasi, titan dioksidi, natriy D-izoaskorbat, limon kislotasi, natriy laktat), yeyiladigan essensiya |
| Yaroqlilik muddati: | 9 oy |
| Funktsiya: | ozish, qon shakarini pasaytirish, parhezli ugrachalar |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Xitoyga bir martalik yetkazib berish 2. 10 yildan ortiq tajriba 3. OEM va ODM va OBM mavjud 4. Bepul namunalar 5. Past MOQ |
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Energiya: | 295 kJ |
| Oqsil: | 1,1 g |
| Yog'lar: | 3,2 g |
| Uglevodlar: | 4,5 g |
| Oziq-ovqat tolasi | 7,2 g |
| Natriy: | 1380 mg |
Savol-javob
Konjak gazak nima?
Bir qarashda, gazak kalmar yoki ahtapotdan tayyorlangan deb o'ylash mumkin. Aslida, gazak konjak unidan tayyorlanadi. Ular qulay iste'mol qilish uchun alohida qadoqlangan, shuning uchun uni istalgan joyga olib yurishingiz mumkin. Har bir paketchada atigi 26 kkal bor, bu gazak uchun juda yaxshi.
Weilong gazakchasi nima?
Weilong Foods - bu achchiq makaron, quritilgan dengiz mahsulotlari va boshqa turdagi makaron mahsulotlarini ishlab chiqaradigan va ishlab chiqaradigan atıştırmalık brendi.
Weilong mazali nima?
Weilong Delicious Global Holdings haqida umumiy ma'lumot.
Ko'proq o'rganish uchun narsalar
Ketoslim mo Co., Ltd. yaxshi jihozlangan sinov uskunalari va kuchli texnik kuchga ega konjak oziq-ovqat ishlab chiqaruvchisi. Keng assortiment, yoqimli sifat, maqbul narxlar va zamonaviy dizaynlar bilan bizning mahsulotlarimiz oziq-ovqat sanoati va boshqa sohalarda keng qo'llaniladi.
Bizning afzalliklarimiz:
• 10+ yillik sanoat tajribasi;
• 6000+ kvadrat ekish maydoni;
• Yillik ishlab chiqarish hajmi 5000+ tonna;
• 100 dan ortiq xodim;
• 40 dan ortiq eksport mamlakatlari.

Xabaringizni shu yerga yozing va bizga yuboring





