Sog'lom tabiiy Keto oziq-ovqat konjac qabariq Jelly| Ketoslim Mo
Ushbu element haqida:
Pufakli choykonjak jeliShakli sharsimon, chaynaladigan ta'mga ega, Q sakrashi. Konjakdan tayyorlangan, o'simlikka to'laparhez tolasi, nafaqat pufakli choyga, balki sizga yoqadigan har qanday choy yoki sutli choyga ham qo'shiladi. Biz iste'molchilarga ko'proq ijodiy kombinatsiyalar va g'oyalarni taqdim etamiz, cheksiz ichimliklar imkoniyatlarini yaratamiz. Yumshoq va o'ziga qaram qilib qarsildoq Konjac jelesi siz uchun yaxshiroq va sog'lom tapioka marvaridlariga alternativadir! Bu mashhur kam yog'li mahsulotkonjak gazakOsiyodan olingan bu karamellangan aralashmaga qo'shimcha tuzilish va ta'm qo'shadi, bu sizga yoqadigan ajoyib og'iz tuyg'usini beradi - qo'shimcha kaloriyalar va uglevodlarni hisobga olmaganda.
• ozroq ovqatlanishdan so'ng to'qlik hissini uyg'otadigan ozuqaviy tolaga boy.
• Shirin choyga bo'lgan ishtiyoqingizni jigarrang shakarli sutli choy va juda chaynaladigan jelelarning mazali dueti bilan, yopishqoq va juda yog'li, karamel siropi bilan qondiring. O'zingizni Starbucks sifatidagi ichimliklardan arzonroq narxda zavqlaning.
• To'rt xil ta'm: Asl ta'm, Jigarrang shakar ta'mi, Matcha ta'mi va Sakura ta'mi.
Atribut
1. Foydalanishga tayyor
2. Salqin va quruq joyda, ochilmagan holda 1 yil saqlang
3. Sovuq ichimlik uchun ishlatiladi, ta'mi yaxshiroq
Mahsulotlar teglari
| Mahsulot nomi: | Pufakli choykonjak jeli |
| Lag'monning sof og'irligi: | 270 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Suv,Konjak uni |
| Yog 'miqdori (%): | 0 kkal |
| Xususiyatlari: | glyutensiz / kam proteinli / |
| Funktsiya: | ozish, qon shakarini pasaytirish, parhezli ugrachalar |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Xitoyga bir martalik yetkazib berish2. 10 yildan ortiq tajriba 3. OEM va ODM va OBM mavjud 4. Bepul namunalar 5. Past MOQ |
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Energiya: | 336 kJ |
| Oqsil: | 0g |
| Yog'lar: | 0g |
| Uglevodlar: | 18,4 g |
| Oziq-ovqat tolasi | 3g |
| Natriy: | 17 mg |
Bu aslida konjak va uni tayyorlash uchun xom ashyo sifatida ishlatish mumkinchaynaladigan konjak jelesi.Uni bir nechta xom ashyo turlari bilan birlashtirish mumkin. Bu ulardan biri bo'lib, faqat sutli choyda kichik ingredient sifatida ham ishlatilishi mumkin.konjak jele bobava marvaridlarning bir xil joyi shundaki, ular asl lazzat, matcha, qora shakar va boshqalar kabi turli xil lazzatlarga aylantirilishi mumkin. Ta'mga ko'ra, ular turli xil sutli choy mahsulotlariga moslashish uchun yumshoq mumlash turiga, elastik qarsildoq turiga va issiqlikka chidamli turiga bo'linadi.
Ovqatlanish mumkin bo'lgan sahna: Turli xil ichimliklarga qo'shilishi mumkin, masalan: sutli choy/qahva/sut/kokos suti/meva va boshqalar.
Odamlar shuningdek, so'rashadi:
Nima?konjakpufakli choy?
Tabiiy ravishda eriydigan tolaga boy bo'lgan konacdan tayyorlanganglyukomannanyuqori kaloriyali tapioka marvaridlari o'rniga.
Pufakli choydagi qora jele nima?
Qora Boba tapioka marvaridlari. Shuningdek, pufakchalar yoki marvaridlar deb ham ataladi..
Pufakli choydagi jele nimadan tayyorlanadi?
yasalgankokos go'shti yoki konjak, mahsulot bo'yicha sabzavot.





