Zavod to'g'ridan-to'g'ri keto Konjac udon noodles | Ketoslim Mo
Konjak makaronini qayerdan sotib olish mumkin
Ketoslim MoYagona ovqatlanish xizmati provayderi sifatida biz sizning restoraningiz, baringiz, supermarketingiz, oshxonangiz, sport zali, yengil oziq-ovqat do'koningiz va boshqa joylaringiz uchun eng yaxshi mahsulotlarni eng yaxshi narxlarda taqdim etamiz.
Bizning maqsadimiz nafaqat mijozlarimizga quyidagilarni taqdim etishdireng yaxshi ulgurji mahsulotlareng past narxlarda, shuningdek, mijozlarga mukammal yakka tartibda xizmat ko'rsatish va tezkor yetkazib berishni ta'minlash uchun. Konjak sanoatida o'n yildan ortiq vaqtdan beri faoliyat yuritib kelayotganimiz sababli, bizda boshqa narsalar ham borkonjak udon ugrasiKonjak sanoatida o'n yildan ortiq vaqtdan beri faoliyat yuritib kelayotganimiz sababli, biz butun mamlakat bo'ylab restoran egalari, oshpazlik muassasalari va oziq-ovqat xizmati mutaxassislari bilan yaxshi aloqalarga egamiz. Biz sizning barcha ulgurji oziq-ovqat ehtiyojlaringiz uchun yagona darcha bo'lishga umid qilamiz.
Shakarsiz konjak makaron kleykovinasiz nam konyak spagetti noodle Konjac udon noodle
Mahsulotlar tavsifi
| Mahsulot nomi: | konjak udon makaron-Ketoslim Mo |
| Lag'monning sof og'irligi: | 270 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Konjak uni,Suv |
| Yog 'miqdori (%): | 0 |
| Xususiyatlari: | glyuten/yogʻ/shakarsiz,kam uglevodli/ |
| Funktsiya: | vazn yo'qotish, qon shakarini pasaytirish,parhezli ugra |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Bir martalik ta'minot chinni2. 10 yildan ortiq tajriba3. OEM va ODM va OBM mavjud4. Bepul namunalar 5. Past MOQ |
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Energiya: | 4Kkal |
| Shakar: | 0g |
| Yog'lar: | 0 g |
| Uglevodlar: | 3,2 g |
| Natriy: | 7 mg |
Oziqlanish qiymati
Ideal ovqat o'rnini bosuvchi - sog'lom parhezli ovqatlar
Vazn yo'qotishga yordam beradi
Kam kaloriya
Oziq-ovqat tolasining yaxshi manbai
Eriydigan parhez tolasi
Giperxolesterinemiyani yengillashtiring
Keto uchun mos
Gipoglikemik
Konjak haqida bir nechta kichik ma'lumotlar
| 1-qadam | Chunkikonjak mahsulotlariSuv saqlamasdan deformatsiyalanishi va yomonlashishi mumkin, paketdagi oziq-ovqatni saqlash uchun ishqorli suvdan foydalanish (konservantlar qo'shmasdan) konjak oziq-ovqatining shaklini, shuningdek, ta'mini yaxshilaydi. |
| 2-qadam | Konjak oziq-ovqatlari xun tolasiga boy, ammo yetarli energiya va oqsil bilan ta'minlay olmaydi, shuning uchun ovqatlaningkonjak taomiShu bilan birga, sog'liq uchun foydaliroq bo'lgan ba'zi meva, sabzavot va go'sht mahsulotlarini birlashtirishni unutmang. |




