Tofu konjac organik ildizli butun ovqatlar Yuqori tolali tofu 丨Ketoslim mo
Ketoslim haqida
Ketoslim moCo., Ltd. yaxshi jihozlangan sinov uskunalari va kuchli texnik kuchga ega konjak oziq-ovqat ishlab chiqaruvchisi. Keng assortiment, yoqimli sifat, maqbul narxlar va zamonaviy dizaynlar bilan bizning mahsulotlarimiz oziq-ovqat sanoati va boshqa sohalarda keng qo'llaniladi.
Bizning afzalliklarimiz:
• 10+ yillik sanoat tajribasi;
• 6000+ kvadrat ekish maydoni;
• Yillik ishlab chiqarish hajmi 5000+ tonna;
• 100 dan ortiq xodim;
• 40 dan ortiq eksport mamlakatlari.
Mahsulotlar teglari
| Mahsulot nomi: | konajc tofu-Ketoslim Mo |
| Lag'monning sof og'irligi: | 300 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Konjak uni, suv |
| Yog 'miqdori (%): | 0 |
| Xususiyatlari: | glyutensiz/yogʻsiz/shakarsiz, kam uglevodli/yuqori tolali |
| Funktsiya: | ozish, qon shakarini pasaytirish, parhezli ugrachalar |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Bir martalik ta'minot chinni 2. 10 yildan ortiq tajriba 3. OEM va ODM va OBM mavjud 4. Bepul namunalar 5. Past MOQ |
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Energiya: | 15 kkal |
| Oqsil: | 0g |
| Yog'lar: | 0 g |
| Uglevodlar: | 3,8 g |
| Natriy: | 0 mg |
- •SOG'LOM OVQATLANISH USULINI TARG'IB QILADI-- Konjak asosidagi tofu, yashil yangi taom bo'lib, har bir porsiyasida atigi 65 kJ bo'lgan mazali asosiy oziq-ovqat mahsuloti bilan sog'lom vazn yo'qotishga yordam beradi. An'anaviy tofu shaklida, kuskus, spagetti, lazanya, fettuccini va guruchda mavjud bo'lib, ularning har biri shakar, glyutensiz,
- • KONJAC ASOSIDAGI TOFU-- Konjak tofu amorfofall konjakidan olingan glyukomannandan tayyorlangan bo'lib, u past kaloriya va yuqori tolaga ega.
- • AJOYIB TA'MLI TOFU ALTERNATIVI-- Qo'shilgan yeyiladigan oziq-ovqat va yoqilg'i tufayli uni to'g'ridan-to'g'ri salat souslariga botirish mumkin, pishirish shart emas, tanglay yumshoq mumsimon ta'mga ega, bu juda mazali.
2021-yilgi yangi mahsulot sog'lom konajc taomlari Ommabop issiq qozonli tukli qorinli konajc vegan taomlari
Konjak tofu nima?
Bu konjak kukunidan tayyorlangan, yashil, yangi, kam kaloriyali va yuqori tolaga ega jele.
Nima uchun konjak ildizi Avstraliyada taqiqlangan?
Mahsulot idishni sekin siqib iste'mol qilish uchun mo'ljallangan bo'lsa-da, iste'molchi mahsulotni yetarli kuch bilan so'rib olib, uni bexosdan traxeyaga tushirishi mumkin. Ushbu xavf tufayli Yevropa Ittifoqi va Avstraliya Konjac mevali jelesini taqiqladi.
Nima uchun konjak yomon?
Xom konjak siz uchun zaharli bo'lishi mumkin va uni bir vaqtning o'zida juda ko'p iste'mol qilish ba'zi yon ta'sirlarga olib kelishi mumkin, chunki...suvni yutuvchi Sifati yaxshi. Biroq, odatda uni ko'rsatmalarga muvofiq iste'mol qiling, hammasi joyida.
Konjakni iste'mol qilish xavfsizmi?
Isteʼmol qilishdan oldin hech qanday ishlov berilmagan holda isteʼmol qilish zararli, uni sterilizatsiya qilish va koʻplab jarayonlar talab etiladi. Mahsulotimiz siz uchun 100% xavfsizdir.




