Quruq tekis makaron HALOL makaron Ketoslim Mo Shirataki ozish uchun noodle 100g
Bu mahsulot haqida
Quruq tekismakaronbir xiltez tayyorlanadigan makaron, bu juda qulay,harbiyfoydalanish yoki ochiq havoda iste'mol qilish eng yaxshi tanlovdir. Har bir porsiya uchun 100 gramm, sayohatda bo'lsangiz ham yoki tog'larga chiqsangiz ham, uni ishlatish uchun oqilona tanlovdir. Rojdestvo oldidan sizga ushbu yangi tez tayyorlanadigan makaronni chegirma bilan tavsiya qilamiz. Konjak ildizidan tayyorlangan, u juda ko'p...parhez tolasiOchlikni his qilish oralig'i qancha uzoq bo'lsa, shuncha uzoq bo'ladi. Asosan hech qanday ta'm yo'q, siz xohlagan masalliqlarni qo'shishingiz mumkin, pishirish oson, qaynatish yoki shunchaki damlash ham maqbuldir.
QANDAY ISTIFOL QILISH/FOYDALANISH KERAK
1. Pishgan taomlarni qo'shingguruchkichik idishga
2. Isitish yostiqchasini joylashtiring va xona haroratidagi suvni katta idishga, kichik idishga quying.
3. Kichik idishni katta idishning ustiga qo'ying. Hammasini qopqoq bilan yoping.
4. Taxminan 15 daqiqa kuting.
5. Idishdan bug' chiqayotgan ekan, ichimlikdan zavqlaning!
Mahsulotlar tavsifi
| Mahsulot nomi: | Quruq tekis makaron |
| Lag'monning sof og'irligi: | 100 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Konjak kukuni, kartoshka kraxmali, suv, oziq-ovqat qo'shimchalari |
| Yaroqlilik muddati | 18 oy |
| Xususiyatlari: | Glyutensiz / Yog'siz / Keto uchun mos |
| Funktsiya: | Qulay / Ovqatlanishga tayyor |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Bir martalik ta'minot chinni2. 10 yildan ortiq tajriba3. OEM va ODM va OBM mavjud4. Bepul namunalar5. Past MOQ |
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Energiya: | 221 kkal |
| Oqsil: | 1,9 g |
| Yog'lar: | 0g |
| Uglevodlar: | 52.3 g |
| Natriy: | 11 mg |
VIDEO
Ketoslim Mo mahsulotlari haqida ko'proq bilib oling
Ketoslim mo Co., Ltd. yaxshi jihozlangan sinov uskunalari va kuchli texnik kuchga ega konjak oziq-ovqat ishlab chiqaruvchisi. Keng assortiment, yoqimli sifat, maqbul narxlar va zamonaviy dizaynlar bilan bizning mahsulotlarimiz oziq-ovqat sanoati va boshqa sohalarda keng qo'llaniladi.
Bizning afzalliklarimiz:
• 10+ yillik sanoat tajribasi;
• 6000+ kvadrat ekish maydoni;
• Yillik ishlab chiqarish hajmi 5000+ tonna;
• 100 dan ortiq xodim;
• 40 dan ortiq eksport mamlakatlari.
Savol: Konjak makaronlari siz uchun zararlimi?
Javob: Yo'q, uni yeyish siz uchun xavfsiz.
Savol: Nima uchun konjak makaronlari taqiqlangan?
Javob: Bo'g'ilib qolish xavfi tufayli Avstraliyada taqiqlangan.
Savol: Konjakli ugrachalarni har kuni iste'mol qilish mumkinmi?
Javob: Ha, lekin doimiy ravishda emas.




