Keto uch rangli quritilgan konjak guruchi | Past glisemik guruch | Ketoslim Mo
Mahsulot haqida
Ketoslim MoKeto Tri-ColorQuruq Konjak guruchiketogenik parhezga rioya qiluvchilar uchun maxsus ishlab chiqilgan, past glisemik indeksga ega to'yimli va mazali mahsulotdir. Past kaloriyali, yuqori tolali ildiz sabzavot bo'lgan konjakdan tayyorlangan holda, biz sizga an'anaviy guruchga alternativa taklif etamiz.
U uchta yorqin rangda, binafsha, yashil va sariq ranglarda mavjud bo'lib, uchta donani ifodalaydi va taomlaringizga xilma-xillik qo'shadi. Bu rang-barangkonjak guruchinafaqat ta'm kurtaklaringizni qondiradi, balki keto taomlaringizga rang-baranglik ham qo'shadi.
Xususiyat
Keto uch rangli rangining beshta asosiy xususiyatikonjak guruchipast glisemik indeksli mahsulotlar:
1. Xitoy an'anaviy qulay vegetarian taomlari
2. Organik asos ekishni tanlang
3. Ekologik ekish, kimyoviy o'g'itlar yoki pestitsidlar yo'q
4. Mahsulot sifatini ta'minlash uchun qo'lda skrining
5. Sertifikat mahsulotlari
Afzalliklari
Keto uch rangli konjak guruchining past glisemik indeksli mahsulotining 4 ta asosiy afzalligi:
1. Oziqlanish, kam yog'li va to'liq ovqatni almashtirish
2. Past glisemik/ past GI
3. Qandli diabet bilan kasallanganlar uchun mos keladi
4. Don tanlash, to'liq va chaynaladigan
Mahsulotlar tavsifi
| Mahsulot nomi: | Uch rangli Konjak guruchi |
| Asosiy tarkibiy qism: | Guruch, tariq uni, makkajo'xori uni, binafsha kartoshka uni, shirin kartoshka uni, kartoshka uni, grechka uni, suli uni, kinoa uni, tog'li arpa uni, bug'doy oqsili kukuni, parhez tolasi kukuni, achchiq qovun kukuni, kordiseps militaris kukuni, selderey kukuni, mosh dukkakli kukuni, yams kukuni, kudzu ildizi kukuni, tut bargi ekstrakti, bo'ri mevasi kukuni, zig'ir urug'i kukuni,konjak kukuni, poriya kukuni, yuqori amilozali makkajo'xori (chidamli) kraxmal, iste'mol qilinadigan tuz |
| Xususiyatlari: | Past Gi/Tarkibida yog'i kam/Kam uglevodli/ Kam natriy |
| Funktsiya: | Vazn yo'qotish, qon shakarini kamaytirish, diabetga qarshi muqobil ovqatlar |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Sof og'irlik: | sozlanishi mumkin |
| Uglevodlar: | 75,2 g |
| Yog 'miqdori: | 1,7 g |
| Yaroqlilik muddati: | 12 oy |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Bir martalik ta'minot |
| 2. 10 yildan ortiq tajriba | |
| 3. OEM ODM OBM mavjud | |
| 4. Bepul namunalar | |
| 5. Past MOQ |
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Oziqlanish faktlari | |
| Har bir idishda 2 porsiya | |
| Sovg'a hajmi | 1/2 paket (100 g) |
| Bir porsiya uchun miqdor: | 356 |
| Kaloriya | |
| Kunlik qiymat % | |
| Umumiy yog' miqdori 1,7 g | 3% |
| To'yingan yog' 0 g | 0% |
| Trans yog'lar 0 g | |
| Umumiy uglevodlar 75,2 g | 25% |
| Oqsil 7,4 g | 12% |
| Oziq-ovqat tolasi 2,6 g | 10% |
| Jami shakar 0 g | |
| 0 g qo'shilgan shakarni qo'shing | 0% |
| Natriy 42 g | 2% |
| Yogʻ, toʻyingan yogʻ, trans yogʻ, xolesterin, shakar, A vitamini, D vitamini, kaltsiy va temirdan olingan kaloriyalarning muhim manbai emas. | |
| *Kunlik qiymatlarning foizi 2000 kaloriya miqdoridagi dietaga asoslangan. | |
Batafsil rasm
Amaldagi stsenariylar
Zavod






