Konjac jo'xori uni udonli lag'monlari eng yaxshi narxda sog'lom makaronli tez tayyorlanadigan lag'mon| Ketoslim Mo
- Sog'lom ovqatlanishni targ'ib qiladi - Konjac Udon Noodles100 g uchun atigi 73 kJ kaloriya bilan sog'lom vazn yo'qotishga yordam beradigan mazali asosiy oziq-ovqat. Boshqa ta'mlarda ham mavjud, masalanOddiy UdonvaIsmaloq Udon, har bir makaron tarkibida mutlaqo shakar, glyuten va kaloriya miqdori past.
- Konjak asosidagi- Suli yormasidan tayyorlangan Udon makaronlari noyob ingredientdan tayyorlanadi,konjak o'simligi, janubi-g'arbiy Xitoyda tug'ilgan va tarkibida mavjudglyukomannan, ovqat hazm qilish va vazn yo'qotishga yordam beradigan sog'lom, tabiiy eriydigan tola.
- Konjac Udon jo'xori unidan tayyorlangan makaronga ajoyib ta'mli alternativa-- Nima yeyayotganingizni kuzatishning o'rniga mazali alternativa sifatida jo'xori uni bir yoki ikki stakan suv bilan iste'mol qiling. Bu tolalar ovqat hazm qilish paytida suv bilan aloqa qilgandan so'ng, ular oshqozoningizni to'ydiradi, qoniqish hissini yaratadi va vazn yo'qotishga yordam beradi.
Ketoslim moCo., Ltd. yaxshi jihozlangan sinov uskunalari va kuchli texnik kuchga ega konjak oziq-ovqat ishlab chiqaruvchisi. Keng assortiment, yoqimli sifat, maqbul narxlar va zamonaviy dizaynlar bilan bizning mahsulotlarimiz oziq-ovqat sanoati va boshqa sohalarda keng qo'llaniladi. Biz taklif etamizkonjak makaronlarini ulgurji sotib olish.
Bizning afzalliklarimiz:
• 10+ yillik sanoat tajribasi;
• 6000+ kvadrat ekish maydoni;
• Yillik ishlab chiqarish hajmi 5000+ tonna;
• 100 dan ortiq xodim;
• 40 dan ortiq eksport mamlakatlari.
Mahsulotlar tavsifi
| Mahsulot nomi: | konajc Suli lag'moniKetoslim Mo |
| Lag'monning sof og'irligi: | 270 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Konjak uniSuv, titan dioksidi, suli tolasi |
| Yog 'miqdori (%): | 0 |
| Xususiyatlari: | glyutensiz/yogʻsiz/shakarsiz, kam uglevodli/yuqori tolali |
| Funktsiya: | ozish, qon shakarini pasaytirish, parhezli ugrachalar |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Bir martalik yetkazib berish chinni 2. 10 yildan ortiq tajriba 3. OEM va ODM va OBM mavjud 4. Bepul namunalar5. Past MOQ |
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Energiya: | 37Kkal |
| Oqsil: | 0 g |
| Yog'lar: | 0 g |
| Uglevodlar: | 0 g |
| Natriy: | 2 mg |
Suli Udonli ugra Xitoycha ommaviy tez tayyorlanadigan taomlar sog'lom Ommaviy vazn yo'qotish uchun vegan taomlari
Ko'proq o'rganish uchun narsalar
Konjak ugrachalari foydalimi?
Konjak mahsulotlari sog'liq uchun foydali bo'lishi mumkin. Masalan, ular qon shakarini va xolesterin miqdorini pasaytirishi, teri va ichak sog'lig'ini yaxshilashi va to'qlik hissini kuchaytirish orqali vazn yo'qotishga yordam berishi mumkin. Har qanday tartibga solinmagan parhez qo'shimchasida bo'lgani kabi, oshqozon muammolari yoki ahvoli yomon odamlarga konjakni qabul qilishdan oldin shifokor bilan maslahatlashish tavsiya etiladi.
Nima uchun Avstraliya konjakni taqiqladi?
Konjak ugrachalarida oddiy makaronga qaraganda ikki baravar ko'p tola mavjud. Uning tarkibidagi glyukomannan tolasi, ya'ni konjak ildizi tolasi oshqozonning shishib ketishiga olib keladi va to'qlik hissini yaratadi. Ba'zi oziq-ovqatlarda quyuqlashtiruvchi vosita sifatida ishlatiladi. Avstraliyada u 1986-yilda bo'g'ilish xavfi va oshqozonni to'sib qo'yishi mumkinligi sababli qo'shimcha sifatida taqiqlangan.
Quritilgan konjak makaronini qanday pishiraman?
Quruq makaronlarni idishga soling, qaynoq suvga quying va 10 daqiqa davomida dimlang. Quruq makaronlar asta-sekin yumshoq bo'ladi. Suvni qozonda qaynatib oling, makaronlarni qo'shing, 10 daqiqa davomida pishiring, masalliqlar, ziravorlar va garnirlarni qo'shing va qo'shib yeb qo'ying.




