konjac mo''jizaviy ugrachalari Hotselling Konjac ismaloqli ugrachalari | Ketoslim Mo
Premium ismaloq mo''jizaviy ugra
Bizning vazifamiz
Bizning vazifamiz odamlar xotirjamlik bilan bahramand bo'lishlari uchun jamiyatga mazali va tabiiy taomlarni taqdim etishdir. Yaxshi ovqatlaning va yaxshi yashang.
Konjak nima?
Bu Sharqiy Osiyo tog'larida o'sadigan tabiiy o'simlik. Bu o'simlik sog'liq uchun foydalari bilan Xitoy va Yaponiyada keng tanilgan.
Biz o'simlik ildizlaridan olingan toladan foydalanamiz va uni mazali va foydali tayyorlash uchun suv bilan aralashtiramizismaloqli konjakli ugrachalar,va shuningdek, konjak makaronlari va boshqalar kabi boshqa turdagi makaronlarni ham tayyorlash mumkin.
Bueno Leanni nima boshqalardan ajratib turadi?
Ismaloq Shirataki Lag'monlariBozordagi boshqa mahsulotlar bilan taqqoslaganda, bizning premium mo''jizaviy ugrachalarimizga yaxshiroq tuzilish va ta'm berish uchun oz miqdorda ismaloq kukuni qo'shilgan.
Bundan tashqari, bu ugrachalarda boshqa Shirataki ugrachalarining baliq hidi yo'q!
Tez tayyorlanadigan lag'monlar, 270 g Konjac Noodle Green Health Konjac Ismaloqli Lag'monlari, Bir paket
Mahsulotlar tavsifi
| Mahsulot nomi: | Konjac ismaloqli ugra-Ketoslim Mo |
| Noodle shakli: | Spagetti,FettuccineTagliatelle |
| Lag'monning sof og'irligi: | 270 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Konjak uni, Suv |
| Yog 'miqdori (%): | 0 |
| Xususiyatlari: | oqsil/yog'siz/shakarsiz,kam uglevodli/yuqori tolali |
| Funktsiya: | ozish, qon shakarini pasaytirish, parhezli ugrachalar |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Bir martalik ta'minot chinni2. 10 yildan ortiq tajriba3. OEM va ODM va OBM mavjud 4. Bepul namunalar 5. Past MOQ |
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Energiya: | 6 kkal |
| Oqsil: | 0 g |
| Yog'lar: | 0 g |
| Trans yog'lar: | 0 g |
| Umumiy uglevodlar: | 0g |
| Natriy: | 0 mg |
Oziqlanish qiymati
Ideal ovqat o'rnini bosuvchi - sog'lom parhezli ovqatlar
Vazn yo'qotishga yordam beradi
Kam kaloriya
Oziq-ovqat tolasining yaxshi manbai
Eriydigan parhez tolasi
Giperxolesterinemiyani yengillashtiring
Keto uchun mos
Gipoglikemik
Shirataki makaronini har kuni iste'mol qilish mumkinmi?
| 1-qadam | Lag'mon deyarli butunlay toladan tayyorlanadi... Agar tanangiz ularni bardosh bera olsa (va ko'p odamlar bardosh bera olmasa), ularni vaqti-vaqti bilan iste'mol qilish foydali bo'lishi mumkin, ammo ularni kuniga bir marta iste'mol qilish ovqat hazm qilish tizimingizga salbiy ta'sir ko'rsatishi mumkin, shuning uchun ozuqaviy moddalarni birlashtirish tavsiya etiladi. |
| 2-qadam | Shirataki ugrachalarini qaynatish, qovurish yoki sovuq holda ham iste'mol qilish mumkin. Vaqt o'tishi bilan u yumshoq bo'lmaydi, shuning uchun oldindan tayyorlab, keyinroq tushlik qutilari kabi iste'mol qilish uchun ham mos keladi. |
Sizga yoqishi mumkin
Mo''jizaviy ugrachalar vazn orttirishga yordam beradimi?
Mo''jizaviy ugrachalar - bu to'yimli va kaloriya miqdori kam bo'lgan ajoyib taom. Bu ugrachalar sog'liq uchun foydali bo'lgan glyukomannan tolasiga boy. Darhaqiqat, ko'plab tadqiqotlar shuni ko'rsatdiki, glyukomannan nafaqat vazn yo'qotishga, balki ichaklaringizni tozalashga va ich qotishini engillashtirishga ham yordam beradi.
Nima uchun shirataki ugrasi sizni axlatga soladi?
Eriydigan tolaning boshqa manbalari singari, shirataki ugrachalari ham ovqat hazm qilishga yordam beradi va ichakning muntazam harakatlanishini rag'batlantiradi. Bu ich qotishi bilan og'rigan yoki tola iste'molini ko'paytirishni istagan odamlarga ovqat hazm qilishni yaxshilashga yordam berishi mumkin. Shirataki ugrachalari to'liq hazm qilinmaydi. Ular harakatlanayotganda ichakdagi mushaklarni rag'batlantiradi. Ular ovqat hazm qilish tizimini tozalaydi va o'tayotganda yumshoq najas konsistentsiyasini ta'minlaydi.
Mo''jizaviy makaronning ozuqaviy qiymati bormi?
Oziqlanish. Buning sababi, u shunchaki tola va suvdan iborat bo'lib, tarkibida hech qanday vitamin yoki minerallar yo'q. Oziq-ovqat tolasi inson tanasining normal ichak faoliyatini saqlashga yordam beradi va inson tanasidagi yettinchi ozuqa moddasi sifatida tanilgan.



