Shirataki fettuccine ugrachalari, past kaloriyali konjak ismaloq fettuccine | Ketoslim Mo
O'rtacha kattalikdagi kastryulkada suvni qaynatib oling. Suvini to'kib tashlangismaloq fettuccine ugrasisuzgichda saqlang va 30 soniya davomida sovuq suv ostida yuving. Lag'monlarni qaynoq suvga soling va 2-3 daqiqa davomida pishiring.ismaloqli ugrapishirish paytida rangi o'chmaydi, chunki ular rangsiz. Bu nonushta, tushlik va kechki ovqat uchun yaxshi tanlovdir va siz uni ishonch bilan iste'mol qilishingiz mumkin. Konjak ismaloq fettuccine ham bir turdagikonjak fettuccine.
Ulgurji shirataki ugrachalari, yog'siz makaron, kaloriyali konjak ismaloq fettuccine
Mahsulotlar tavsifi
| Mahsulot nomi: | Konjak ismaloqli ugrachalar-Ketoslim Mo |
| Lag'monning sof og'irligi: | 270 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Konjak uni, Suv |
| Yog 'miqdori (%): | 0 |
| Xususiyatlari: | glyutensiz/yogʻsiz/shakarsiz, kam uglevodli/yuqori tolali |
| Funktsiya: | vazn yo'qotish, qon shakarini pasaytirish,parhezli ugra |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Bir martalik ta'minot chinni2. 10 yildan ortiq tajriba3. OEM va ODM va OBM mavjud4. Bepul namunalar5. Past MOQ |
Ismaloqli makaronning ozuqaviy qiymati haqida ma'lumot
| Energiya: | 6Kkal |
| Oqsil: | 0g |
| Yog'lar: | 0 g |
| Uglevodlar: | 1,6 g |
| Natriy: | 0 mg |
Ismaloqli makaron kaloriyalari
Oziqlanish qiymati
Ideal ovqat o'rnini bosuvchi - sog'lom parhezli ovqatlar
Vazn yo'qotishga yordam beradi
Kam kaloriya
Oziq-ovqat tolasining yaxshi manbai
Eriydigan parhez tolasi
Giperxolesterinemiyani yengillashtiring
Keto uchun mos
Gipoglikemik
Shirataki fettuccine ugralari nima?
| 1-qadam | Konjak va ismaloqli tagliatne - bu Osiyo tabiiy konjak va ismaloq kukunining aralashmasi. Butun paketda 20 kaloriya va 6 gramm uglevod mavjud. |
| 2-qadam | Shirataki ugrasiShirataki ugrachalari tarkibida uglevodlar kam bo'lganligi sababli keto uchun mos keladi. |




