past kal spagetti konjac soba noodles | Ketoslim Mo
Shoshilyapsizmi? Tez chayish bilan, bu tabiiy,kam kaloriyali ugrachalarTayyor! Ularning neytral ta'mi bu makaronlarni ko'p qirrali qiladi, ammo ularni iste'mol qilishning eng sevimli usulimiz - ularni maydalangan sabzavotlar bilan sho'rvada pishirish yoki tovuq va sabzavotlar bilan qovurish. Bonus: 4 untsiyalik porsiya kunlik kaltsiy iste'molining 15 foizini ta'minlaydi. Bu bir stakan sut kabi ko'p bo'lmasa-da, odatda bir piyola makaronda topa olmaydigan juda ko'p ozuqa moddalari.
2021-yilgi yangi neytral makaron Kislotasiz va ishqorsiz konjak makaron konjak soba makaronlari
Mahsulotlar tavsifi
| Mahsulot nomi: | konjak soba noodle-Ketoslim Mo |
| Lag'monning sof og'irligi: | 270 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Konjak uni, Suv |
| Yog 'miqdori (%): | 0 |
| Xususiyatlari: | glyutensiz/yogʻsiz/shakarsiz, kam uglevodli/yuqori tolali |
| Funktsiya: | vazn yo'qotish, qon shakarini pasaytirish,parhezli ugra |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Bir martalik ta'minot chinni2. 10 yildan ortiq tajriba3. OEM va ODM va OBM mavjud 4. Bepul namunalar 5. Past MOQ |
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Energiya: | 8Kkal |
| Shakar: | 0g |
| Yog'lar: | 0 g |
| Uglevodlar: | 0,4 g |
| Natriy: | 0 mg |
Oziqlanish qiymati
Ideal ovqat o'rnini bosuvchi - sog'lom parhezli ovqatlar




