maxsus konjac noodles oriq makaron Bepul namuna organik konjac spagetti | Ketoslim Mo
•Yuqori tolali
• Bug'doysiz
• Kam uglevodli
• Kam oqsilli taom
• GMOsiz
Yupqa makaron boyKonjak makaronidan tayyorlangan glyukomannan, shuningdek, Konjak (tabiiy o'simlik) deb ham ataladi.Vazn yo'qotish, qon bosimi va qon shakarini pasaytirish, detoksifikatsiya va najas chiqarish, saraton kasalligining oldini olish va kaltsiy qo'shimchalari va boshqa ta'sirlar. Issiqlik kraxmali nolga yaqin, ularning barchasi sog'liqni saqlashni mustahkamlashga qaratilgan. Qandli diabet bilan og'rigan odamlar ham fettuccine iste'mol qilishlari mumkin. Bizda xavfsizlikni tekshirish tizimi mavjud, chunki Keto-slim 10 yildan ortiq tajribaga ega va nufuzli xalqaro sertifikatlarga ega: HACCP, BRC, IFS, HALAL, Kosher, CE, JAS va boshqalar...
ulgurji konjac noodle / 270g Shirataki spagetti /Nol karbongidrat /Organik Konjac makaron
Mahsulotlar tavsifi
| Mahsulot nomi: | Organik Konjac makaronlari -Ketoslim Mo |
| Lag'monning sof og'irligi: | 270 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Konjak uni, suv |
| Yog 'miqdori (%): | 0 |
| Xususiyatlari: | glyutensiz/yogʻsiz/shakarsiz, kam uglevodli/yuqori tolali |
| Funktsiya: | ozish, qon shakarini pasaytirish, parhezli ugrachalar |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Xitoyda bir martalik ta'minot 2. 10 yildan ortiq tajriba 3. OEM va ODM va OBM mavjud 4. Bepul namunalar 5. Past MOQ |
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Energiya: | 5 kkal |
| Oqsil: | 0g |
| Yog'lar: | 0 g |
| Uglevodlar: | 1,2 g |
| Natriy: | 7 mg |
Ketoslim Mo mahsulotlari haqida ko'proq bilib oling
Yupqa makaron Keto uchun mos keladimi?
ha, 83 g porsiyasida atigi 2 g uglevod va 5 kaloriya bo'lgan konjak makaronlari keto-dietaga rioya qiluvchi va makaron iste'mol qilishni istaganlar uchun juda mos keladi. Ular, shuningdek, vegan yoki glyutensiz parhezga rioya qilganlar yoki shunchaki sog'lomroq ovqatlanishni yoki ish kunlari makaron iste'mol qilish tartibini o'zgartirmoqchi bo'lganlar uchun ajoyib tanlovdir.
Konjak makaronini saqlash usuli?
Konjak lag'monlari ho'l bo'ladi. Konjak gelini barqaror saqlash uchun uni ishqoriy eritmaga qadoqlash kerak, bu esa lag'monlarning ta'mini yaxshilaydi. Agar siz lag'monlarni muzlatgichda muzlatsangiz, ular qattiq bo'ladi va tuzilishiga ta'sir qiladi.


