nol kaloriyali makaronlar, butun ovqatlar, ulgurji konjac kelp makaronlari | Ketoslim Mo
Har 100 grammnol kaloriyali ugrachalarbutunovqatlarKaloriya qiymati taxminan 1 ta kartoshka chiplari va 0,2 bananga teng, kamroq kaloriya iste'moli oddiy ayollar uchun 1 soat yugurish, 1,5 soat suzish, 3 soat yoga bilan teng,kam uglevodli makaron, ta'm Q kuchli o'yin usuli, qovurish mumkin, qaynatish, sho'rva, aralashtirish
Ulgurji kam uglevodli konjak spagetti sof ho'l ugra Konjak kelp ugra
Mahsulotlar tavsifi
| Mahsulot nomi: | konjak kelp ugralari butun ovqatlar-Ketoslim Mo |
| Lag'monning sof og'irligi: | 270 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Konjak uni, Suv |
| Yog 'miqdori (%): | 0 |
| Xususiyatlari: | glyutensiz/yogʻsiz/shakarsiz, kam uglevodli/yuqori tolali |
| Funktsiya: | vazn yo'qotish, qon shakarini pasaytirish,nol konjakli ugrachalar |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Bir martalik ta'minot chinni2. 10 yildan ortiq tajriba3. OEM va ODM va OBM mavjud4. Bepul namunalar5. Past MOQ |
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Energiya: | 4Kkal |
| Shakar: | 0g |
| Yog'lar: | 0 g |
| Uglevodlar: | 3.1 g |
| Natriy: | 0 mg |
Oziqlanish qiymati
Ideal ovqat o'rnini bosuvchi - sog'lom parhezli ovqatlar
Vazn yo'qotishga yordam beradi
Kam kaloriya
Oziq-ovqat tolasining yaxshi manbai
Eriydigan parhez tolasi
Giperxolesterinemiyani yengillashtiring
Keto uchun mos
Gipoglikemik
Qaysi makaronlarda kaloriya yo'q?
| Mo''jizaviy makaronlar butun oziq-ovqatlar | Shirataki ugrasikonjak ildizidan olingan glyukomannan tolasidan tayyorlanadi. Tola hazm bo'lmasdan ichaklaringizdan o'tib, sizni to'q his qilishingizga yordam bergani uchun Wholefoods shirataki ugrachalari asosan kaloriya va uglevodsizdir. |
| Butun oziq-ovqatlar | Qaysi biri sog'lomroq, oddiy guruchmi yokikonjak ugrasito'liq ovqatlarmi?... Taqqoslash uchun, 100 gramm oq guruch 175 kaloriya miqdorida mavjud. Ellik gramm lag'mon (quruq, xom) ham bir xil miqdordagi kaloriyalarni o'z ichiga oladi. Shunday qilib, bir xil miqdordagi lag'mon (masalan, 100 g) ko'proq kaloriya beradi. |
| Kelp makaronining kaloriyalari | Kaloriya 6 |
Konjac: Batafsil ma'lumot
Konjak (Amorphophallus konjac K. Koch) Araceae oilasiga mansub bo'lib, Janubi-Sharqiy Osiyodan kelib chiqqan. U Xitoyning janubi va janubi-sharqiy qismida hamda Vetnamda o'stiriladi. Uning gullari to'q binafsha rangli poyada hosil bo'ladi, qalin tubi diametri 30 sm gacha o'sishi mumkin.
Quritilgan va maydalangan tuber konjak uni deb ataladi, undan konjak glyukomannan1 olinadi.
Tarix
Konjak Xitoy, Yaponiya va Sharqiy Osiyoda oziq-ovqat sifatida ishlatilgan.
Foyda
Glyukomannan - bu to'qlik hissini kuchaytiradigan va vazn yo'qotishga yordam beradigan eriydigan tola.




