Vazn yo'qotish uchun ulgurji sotuvchi makaronlar Maxsus konjak udon makaronlari | Ketoslim Mo
Konjak udon makaronBu noyob oziq-ovqat bo'lib, odamlarni to'q his qilishiga yordam beradi, shu bilan vazn yo'qotish effektiga erishish uchun boshqa yuqori kaloriyali ovqatlarni iste'mol qilishni nazorat qiladi, ammo juda kam kaloriya bilan.
Bularvazn yo'qotish uchun makaronkonjak ildizidan tayyorlangan glyukomannanga boykonjak kukuniva guruchli makaron, maggi makaron yoki ramen makaroniga qayta ishlanadi. Darhaqiqat, ko'plab tadqiqotlar glyukomannanning vazn yo'qotishingizga yordam berishini ko'rsatdi.
Glyutensiz konjak makaron shirataki ugra 270g Konjak udon ugra
Mahsulotlar tavsifi
| Mahsulot nomi: | Konjak ugrasi-Ketoslim Mo |
| Lag'monning sof og'irligi: | 270 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Konjak uni, Suv |
| Yog 'miqdori (%): | 0 |
| Xususiyatlari: | glyutensiz/yog'siz/shakarsiz,kam uglevodli/yuqori tolali |
| Funktsiya: | ozish, qon shakarini pasaytirish, parhezli ugrachalar |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Bir martalik ta'minot chinni2. 10 yildan ortiq tajriba3. OEM va ODM va OBM mavjud4. Bepul namunalar 5. Past MOQ |
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Energiya: | 5 kkal |
| Oqsil: | 0g |
| Yog'lar: | 0 g |
| Uglevodlar: | 1,2 g |
| Natriy: | 0 mg |
Oziqlanish qiymati
Ideal ovqat o'rnini bosuvchi - sog'lom parhezli ovqatlar
Vazn yo'qotishga yordam beradi
Kam kaloriya
Oziq-ovqat tolasining yaxshi manbai
Eriydigan parhez tolasi
Giperxolesterinemiyani yengillashtiring
Keto uchun mos
Gipoglikemik
Sizga yoqishi mumkin
Noodle vazn yo'qotish uchun foydalimi?
Konjak isteʼmol qilish inson tanasiga vazn yoʻqotishga yordam beradi. Birinchidan, konjak tarkibida glyukomannan mavjud boʻlib, u inson tanasiga kirgandan keyin shishib ketadi, odamlarda toʻqlik hissini uygʻotadi, ishtahani pasaytiradi va shu bilan kaloriyali ovqat isteʼmolini kamaytiradi, bu esa vazn yoʻqotishga maʼlum darajada taʼsir qiladi. Ikkinchidan, konjak parhez tolasiga boy boʻlib, u inson ichak peristaltikasini kuchaytirishi, defekatsiyani tezlashtirishi, oziq-ovqatning inson tanasida qolish vaqtini qisqartirishi va vazn yoʻqotishga ijobiy taʼsir koʻrsatishi mumkin. Bundan tashqari, konjak organizm uchun foydali boʻlgan ishqoriy oziq-ovqat turidir. Agar kislotali konstitutsiyaga ega odamlar konjak isteʼmol qilsalar, konjak tarkibidagi ishqoriy modda organizmdagi kislotali modda bilan birlashtirilib, inson metabolizmini ragʻbatlantirishi va kaloriya isteʼmolini tezlashtirishi mumkin, bu esa organizmning vazn yoʻqotishiga ijobiy taʼsir koʻrsatadi. Biroq, shuni taʼkidlash kerakki, konjak tarkibida maʼlum miqdorda kraxmal boʻlgani uchun uni ortiqcha isteʼmol qilish organizmdagi issiqlik miqdorini oshirishi va haddan tashqari koʻp ketishning teskari taʼsiriga olib kelishi mumkin, shuning uchun biz hushyor boʻlishimiz kerak. Agar siz vaznni to'g'ri yo'qotishni istasangiz, sog'lom bo'lish uchun parhez va jismoniy mashqlarni birlashtirishingiz kerak
Chowmein vazn yo'qotish uchun foydalimi?
Oddiy qovurilgan taom vazn yo'qotishga hech qanday ta'sir ko'rsatmaydi va hech qanday ta'sir ko'rsatmaydi, lekin agar siz konjak makaronini iste'mol qilsangiz, tarkibida glyukomannan mavjud bo'lib, u oshqozon-ichak trakti harakatini rag'batlantiradi, organizmdagi toksinlarni yo'q qiladi va shu bilan vazn yo'qotish ta'siriga erishadi.
Noodle sizni semirtirishi mumkinmi?
Oddiy ugrachalar sizni semirtiradimi yoki yo'qmi, bilmayman, lekin konjak ugrachalari, albatta, semirtirmaydi, aksincha. Konjak ugrachalari sizni ozg'in qiladi.





