konjac Oat Noodles Ketoslim Mo mazali Diabet ovqat shirataki makaron
Bu mahsulot haqida
Konjak jo'xori unidan tayyorlangan ugra bizning turlarimizdan biridirketo uchun qulay konjak ovqatlari, shuningdek, deyiladiShirataki jo'xori unidan tayyorlangan ugra or Mo''jizaviy jo'xori unidan tayyorlangan ugra, boshqa seriyalardan farqli o'laroq, bukonjak jo'xori unidan tayyorlangan ugrachajo'xori uni bilan aralashtiriladi vakonjak uni, aralashmaga suli tolasini qo'shish nafaqat oddiy tuxumli makaronni taqlid qilish uchun makaronning tuzilishini yaxshilaydi, balki makaronning ozuqaviy foydasini ham oshiradi. shuning uchun u "Mo''jizaviy makaron"Dan tayyorlangankonjak o'simligiJanubi-sharqiy Osiyoda, asosan Xitoy va Yaponiyada yetishtiriladi. Bu o'simlik ozuqaviy tolaga boy. Mahsulotlarimizni vazn yo'qotadigan odamlar uchun mukammal ovqat o'rnini bosuvchi vositaga aylantiradi.
QANDAY ISTIFOL QILISH/FOYDALANISH KERAK
-
1. Piyoz, soya sousi, soya sousi va kunjut yog'ini qovuring.
2. Sabzavotlarni tovaga soling.
3. Lag'monni qo'shing va yaxshilab aralashtiring.
4. Tuz qo'shing va ta'mini ko'ring.
Mahsulotlar tavsifi
| Mahsulot nomi: | konjak jo'xori unidan tayyorlangan ugracha |
| Lag'monning sof og'irligi: | 270 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Konjak uni, jo'xori uni, suv |
| Yog 'miqdori (%): | 0 |
| Xususiyatlari: | glyutensiz/yogʻsiz/shakarsiz, kam uglevodli/ |
| Funktsiya: | ozish, qon shakarini pasaytirish, parhezli ugrachalar |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Bir martalik ta'minot chinni2. 10 yildan ortiq tajriba 3. OEM va ODM va OBM mavjud 4. Bepul namunalar 5. Past MOQ |
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Energiya: | 9 kkal |
| Oqsil: | 0g |
| Yog'lar: | 0 g |
| Uglevodlar: | 0g |
| Natriy: | 2 mg |
Ketoslim Mo mahsulotlari haqida ko'proq bilib oling
Ketoslim mo Co., Ltd. yaxshi jihozlangan sinov uskunalari va kuchli texnik kuchga ega konjak oziq-ovqat ishlab chiqaruvchisi. Keng assortiment, yoqimli sifat, maqbul narxlar va zamonaviy dizaynlar bilan bizning mahsulotlarimiz oziq-ovqat sanoati va boshqa sohalarda keng qo'llaniladi.
Bizning afzalliklarimiz:
• 10+ yillik sanoat tajribasi;
• 6000+ kvadrat ekish maydoni;
• Yillik ishlab chiqarish hajmi 5000+ tonna;
• 100 dan ortiq xodim;
• 40 dan ortiq eksport mamlakatlari.





