Mashhur Konjac gazak (Achchiq ta'mli latiao) Issiq qozonda sabzavotli junli qorin| Ketoslim Mo
Bular juda zo'r. Ularda chaynash uchun achchiq ta'm bor, masalan, sakkizoyoq yoki kalmar va juda yaxshi ziravorlar aralashmasi. Ular, shuningdek, juda past kaloriyali, har bir paketda taxminan 20 ta. 20 ta kichik paketli quti, olib yurish juda oson, shuning uchun bu sizni to'ydirish uchun yaxshi, past kaloriyali taom.
Ushbu gazak uchun bizda 4 xil ta'm mavjud:
Tuzlangan qalampir ta'mi: har bir kichik paketda 22 g, har bir paketda 11 kkal;
Issiq qozon ta'mli gazaklar kichik paketda 22 grammni tashkil qiladi va har bir paketda atigi 24 kkal mavjud;
Hammayoqni karami ta'mi: har bir kichik paket 22 gramm, har bir paket atigi 15 kkal;
Bu konjak gazaklarini hech qachon yemaganlar uchun, men sizga achchiq bodring va issiq gazaklarni birinchi marta sinab ko'rishingizni maslahat beraman, tuzlangan qalampir va achchiq gazaklar esa achchiq va karaxt qiladi.
Mahsulotlar tavsifi
| Mahsulot nomi: | KONJAC SNACK - Ketoslim Mo |
| Lag'monning sof og'irligi: | 20 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Suv, Konjak kukuni, tuzlangan qalampir (tariq qalampiri), raps yog'i, kraxmal, tuz, qalampir, oq shakar, ziravorlar, xamirturush ekstrakti, oziq-ovqat qo'shimchalari (natriy glutamat, 5'-ta'mli nukleotid disodiy, sut kislotasi, sirka kislotasi, titan dioksidi, natriy D-izoaskorbat, limon kislotasi, natriy laktat), yeyiladigan essensiya |
| Yaroqlilik muddati: | 9 oylik |
| Xususiyatlari: | glyutensiz/yogʻsiz/shakarsiz/kam uglevodli |
| Funktsiya: | ozish, qon shakarini pasaytirish, parhezli ugrachalar |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Bir martalik ta'minot chinni 2. 10 yildan ortiq tajriba 3. OEM va ODM va OBM mavjud 4. Bepul namunalar 5. Past MOQ |
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Energiya: | 482 kJ |
| oqsil | 0g |
| Yog'lar: | 9,4 g |
| Uglevodlar: | 5,2 g |
| Oziq-ovqat tolasi | 5,7 g |
| Natriy: | 926 mg |
Sizga yoqishi mumkin
Siz so'rashingiz mumkin
1, Konjac gazak nima?
Konjak, qadimgi Konjak - Sichuan havzasi atrofida o'sadigan alp o'simligining bir turi. Uning asosiy komponenti konjak gluomannan bo'lib, yuqori sifatli suvda eriydigan parhez tolasi bo'lib, parhez tolasi inson tanasining normal ichak faoliyatini saqlashga yordam beradi, inson tanasining yettinchi ozuqasi sifatida tanilgan kam energiyali moddadir, Konjak gluomannan tomonidan hosil qilingan konjak oziq-ovqat kuchli, elastik va qarsildoq ta'mga ega bo'lib, go'zallikni sevadigan odamlar uchun ideal oziq-ovqatdir!
2, issiq qozonli sabzavotli soch qorin mahsuloti haqida ma'lumot?
Brend: KETOSLIM MO
Organik emas;
Sof tarkib: har bir kichik paketda 22 g, har bir paketda atigi 23 kkal;
Brendning kelib chiqishi: Xitoy
Ta'mi: issiq qozon ta'mi, tuzlangan qalampir ta'mi, tuzlangan karam ta'mi, achchiq ta'm
Qadoqlash hajmi: 16 * 15 sm
Saqlash: Salqin va quruq joyda saqlang



