konjac noodles diet Konjac qisqichbaqalar vegan oziq-ovqat | Ketoslim Mo
Uni iste'mol qilishning ko'plab usullari mavjud: qisqichbaqalarni sovutib oling, paketni oching, yuvingoziq-ovqatbirinchidan, uni qozonga soling va 5 daqiqa davomida pishiring, oling, garnirlar va ziravorlarni qo'shing, ikkinchi usulda iste'mol qiling: Pishirib, olib tashlangandan so'ng, uni boshqa go'sht yoki garnirlar bilan qovurish mumkin, bu esa veganlar uchun juda mos keladi.u
Mahsulotlar tavsifi
| Mahsulot nomi: | Konjac qisqichbaqasi vegan taomi-Ketoslim Mo |
| Lag'monning sof og'irligi: | 270 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Konjak uni, Suv |
| Yog 'miqdori (%): | 0 |
| Xususiyatlari: | glyutensiz/yogʻsiz/shakarsiz, kam uglevodli/yuqori tolali |
| Funktsiya: | vazn yo'qotish, qon shakarini pasaytirish,parhezli ugra |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Bir martalik ta'minot chinni2. 10 yildan ortiq tajriba3. OEM va ODM va OBM mavjud4. Bepul namunalar5. Past MOQ |
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Energiya: | 5 kkal |
| Oqsil: | 0g |
| Yog'lar: | 0 g |
| Uglevodlar: | 1,2 g |
| Natriy: | 0 mg |
Oziqlanish qiymati
Ideal ovqat o'rnini bosuvchi - sog'lom parhezli ovqatlar
Vazn yo'qotishga yordam beradi
Kam kaloriya
Oziq-ovqat tolasining yaxshi manbai
Eriydigan parhez tolasi
Giperxolesterinemiyani yengillashtiring
Keto uchun mos
Gipoglikemik
Ketoslim Mo mahsulotlari haqida ko'proq bilib oling
Xabaringizni shu yerga yozing va bizga yuboring





