Konjac Fiber Noodles Xitoy ishlab chiqaruvchilari soya noodle ketoshī Ketoslim Mo
Bu mahsulot haqida
Konjak tolali ugrachalarketo taomlari, diabetga chalinganlar uchun ovqat, konjak ildizidan tayyorlangan, sog'lom makaron o'rnini bosuvchi, soyakonjak ugrasiSoya kukuni qo'shilgan sof tabiiy konjak kukunidan tayyorlangan. Asosiy ingredientlar konjak kukuni va soya kukuni bo'lib, rangi sariq rangda, pigment qo'shilmagan. Bizning oziq-ovqatimiz sinov va sertifikatlashdan so'ng oziq-ovqat talablariga muvofiq ishlab chiqariladi, shuning uchun siz uni iste'mol qilishingizga amin bo'lishingiz mumkin. Konjak tolali ugrachalar 40 dan ortiq mamlakatlarda mashhur bo'lib, sog'lom oziq-ovqat sifatida ba'zi ijodiy ideal retseptlarni yaratishi mumkin.vegetarianyoki ovqatlanish usullarini o'zgartirmoqchi bo'lgan odamlar.
QANDAY ISTIFOL QILISH/FOYDALANISH:
1. Suvni to'kib tashlangshirataki ugrachalarikeyin uni sovuq suv bilan qisqa vaqt yuving va chetga qo'ying.
2. Tovani o'simlik yog'i bilan qizdiring. Yashil piyozning oq qismini, sarimsoq va zanjabilni qo'shing. Taxminan 1 daqiqa davomida qovuring.
3. Maydalangan karamni qo'shing va taxminan 2 daqiqa davomida qovuring. 1/4 stakan issiq suv quying va karam so'lishi uchun yana qaynatib oling. Sabzi qo'shing, so'ngra yana 30 soniya qovuring.
4. Qisqichbaqalarni qo'shing va qisqichbaqalar pushti rangga kirguncha qovuring.
5. Qo'shishshirataki ugrachalariZiravorlarni soling va hamma narsani aralashtirish uchun qovuring. Ovqatingiz yoqimli bo'lsin.
Mahsulotlar tavsifi
| Mahsulot nomi: | Konjak soya makaron -Ketoslim Mo |
| Lag'monning sof og'irligi: | 270 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Konjak uni, Suv, soya kuchi |
| Yog 'miqdori (%): | 0 |
| Xususiyatlari: | glyutensiz/yogʻsiz/shakarsiz, kam uglevodli/ |
| Funktsiya: | vazn yo'qotish, qon shakarini pasaytirish,parhezli ugra |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Bir martalik ta'minot chinni2. 10 yildan ortiq tajriba3. OEM va ODM va OBM mavjud4. Bepul namunalar5. Past MOQ |
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Energiya: | 53KJ |
| Oqsil: | 0g |
| Yog'lar: | 0 g |
| Uglevodlar: | 3,7 g |
| Natriy: | 0 mg |
Ketoslim Mo mahsulotlari haqida ko'proq bilib oling
Ketoslim mo Co., Ltd. yaxshi jihozlangan sinov uskunalari va kuchli texnik kuchga ega konjak oziq-ovqat ishlab chiqaruvchisi. Keng assortiment, yoqimli sifat, maqbul narxlar va zamonaviy dizaynlar bilan bizning mahsulotlarimiz oziq-ovqat sanoati va boshqa sohalarda keng qo'llaniladi.
Bizning afzalliklarimiz:
• 10+ yillik sanoat tajribasi;
• 6000+ kvadrat ekish maydoni;
• Yillik ishlab chiqarish hajmi 5000+ tonna;
• 100 dan ortiq xodim;
• 40 dan ortiq eksport mamlakatlari.
Konjak makaron siz uchun foydalimi?
Albatta, konjak ugrachalari nafaqat vazningizni kamaytirishi, qon shakarini pasaytirishi, balki ichakni tozalash orqali ich qotishini ham engillashtirishi mumkin. Agar siz sog'lom bo'lishni istasangiz, oqilona sog'lom ovqatlanish va jismoniy mashqlar ajralmas hisoblanadi.
Nima uchun konjak makaronlari taqiqlangan?
Konjak ugrachalarida oddiy makaronga qaraganda ikki baravar ko'p tola mavjud. Uning tarkibidagi glyukomannan tolasi, ya'ni konjak ildizi tolasi, oshqozonning shishib ketishiga olib keladi va to'qlik hissini yaratadi. Ba'zi oziq-ovqatlarda quyuqlashtiruvchi vosita sifatida ishlatiladi. Avstraliyada ugrachalarda ruxsat etilgan bo'lsa-da, u 1986-yilda bo'g'ilish xavfi va oshqozonni to'sib qo'yishi mumkinligi sababli qo'shimcha sifatida taqiqlangan.
Konjak ugrasida tola bormi?
Konjak ugrachalari tarkibida tola miqdori yuqori. Agar ular boshqa sabzavotlar, masalan, qovoq ugrachalari bilan tayyorlansa, ularning tarkibida qovoq kukuni va konjak kukuni mavjud. Oziq-ovqat tolasi inson tanasining normal ichak faoliyatini saqlashga yordam beradi va kam energiya talab qiladigan moddadir. Tolaga boy keng tarqalgan oziq-ovqatlar konjakdir;





