shirataki lazanya noodles 270 g konajc soya sovuq noodle | Ketoslim Mo
Shiratakining soya lazanyasibir necha usulda berilishi mumkin: Birinchidan, shamollash uchunyupqa makaron, lazanyani ikki marta yuving, tovada besh daqiqa qaynatib oling, lag'monni olib tashlang, sovuting va sous bilan dasturxonga torting. Ikkinchidan, siz sho'rva ham pishirib, ozgina yog'siz go'sht va sabzavotlarni mazaliroq qilib qo'yishingiz mumkin, bir paketkonjak ugrasi270 g, katta porsiya
Yuqori sifatli konjak lag'moni, mustaqil shirataiki lazanyasi, 270 g konajc soya sovuq lag'monidan iborat paket
Mahsulotlar tavsifi
| Mahsulot nomi: | Konjak soyaKonjac sovuq ugra-Ketoslim Mo |
| Lag'monning sof og'irligi: | 270 g |
| Asosiy tarkibiy qism: | Konjak uni, Suv, soya uni |
| Xususiyatlari: | glyutensiz/yogʻsiz/shakarsiz, kam uglevodli/yuqori tolali |
| Funktsiya: | vazn yo'qotish, qon shakarini pasaytirish,parhezli ugra |
| Sertifikatlash: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Qadoqlash: | Xalta, quti, paket, bitta paket, vakuumli paket |
| Bizning xizmatimiz: | 1. Bir martalik ta'minot chinni2. 10 yildan ortiq tajriba3. OEM va ODM va OBM mavjud4. Bepul namunalar 5. Past MOQ |
Oziqlanish haqida ma'lumot
| Energiya: | 11 kkal |
| Oqsil: | 0g |
| Yog'lar: | 0 g |
| Uglevodlar: | 1g |
| Natriy: | 0 mg |
Oziqlanish qiymati
Ideal ovqat o'rnini bosuvchi - sog'lom parhezli ovqatlar
Vazn yo'qotishga yordam beradi
Kam kaloriya
Oziq-ovqat tolasining yaxshi manbai
Eriydigan parhez tolasi
Giperxolesterinemiyani yengillashtiring
Keto uchun mos
Gipoglikemik
Soya fasulyasi sovuq ugrachalarini iste'mol qilish usuli
| 1-qadam | 1-usul: suv bilan yuvib tashlang, sevimli ziravorlaringizning shaxsiy ta'miga ko'ra, sabzavotlar, go'sht va boshqalarni iste'mol qilish mumkin. Juda oddiy va qulay. 2-usul: paketni ochgandan so'ng, makaronni 3 daqiqa davomida yuving, suvni qozonda qaynatib oling, makaronni qozonga soling, 5 daqiqa qaynatib oling, qaynab chiqquncha qizdiring, tuz, ziravorlar va garnirlarni olib, yeb qo'ying. 3-usul: issiq qozonga urish Xitoyliklar issiq qozonda ovqatlanishni afzal ko'rishadi. Avval loviyaning sovuq po'stini yuving, likopchaga qo'ying, issiq qozon qaynab ketguncha kuting, 2 daqiqa davomida pishiring, shundan keyin yeyishingiz mumkin. |




